Strona Główna

Opcje sortowania
  • Data dodania
  • Cena
  • Powierzchnia
Siatka
Lista

Lokal na wynajem branża zdrowie i uroda

Wałbrzych, Podzamcze

1Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
1Picture(s)
10
Do wynajęcia lokale w bardzo atrakcyjnej części osiedla Podzamcze w Wałbrzychu. Pomieszczenia przeznaczone na działalność związaną z branżą zdrowi i uroda o powierzchni od 10 do 17,6m2 . Na tym etapie istnieje możliwość ingerencji w projekt i dostosowaniu ściśle pod własne potrzeby ( rozmieszczenie i rodzaj instalacji, wykończenie).
0 zł za miesiąc

Mieszkanie Biały Kamień

Wałbrzych, Biały Kamień

3Room(s)
1Bathroom(s)
6Picture(s)
86
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 86m2. Mieszkanie składa się z trzech dużych pokoi gdzie w jednym z nich istnieje możliwość zrobienia aneksu kuchennego, łazienki z wc, przedpokoju oraz spiżarni. W mieszkaniu nowe okna pcv, wymieniona instalacja gazowa, ogrzewanie węglowe CO, gdzie można podpiąć piec gazowy dwufunkcyjny.
145,000 zł

Mieszkanie w cichej okolicy

Wałbrzych, Biały Kamień

2Room(s)
1Bathroom(s)
6Picture(s)
54
Na sprzedaż mieszkanie w cichej i spokojnej części Białego Kamienia do własnej aranżacji. Położone na pierwszym piętrze lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. W mieszkaniu okna PCV, na podłogach w pokojach panele, w pozostałych pomieszczeniach wykładzina. Ogrzewanie centralne węglowe.
84,900 zł

Szczawno-Zdrój, mieszkanie z balkonem

Szczawno-Zdrój

4Room(s)
7Picture(s)
72.25
Do sprzedania mieszkanie w Szczawnie-Zdrój o powierzchni 72,25m2. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie do własnej aranżacji. Do mieszkania przynależy pomieszczenie na strychu, komórka na półpiętrze oraz dwie piwnice. Mieszkanie posiada balkon, drugie piętro w trzypiętrowej kamienicy.
199,000 zł

Lokal użytkowy do wynajęcia

Wałbrzych, Śródmieście

4Room(s)
1Bathroom(s)
3Picture(s)
130
o wynajęcia lokal użytkowy w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 130m2. Lokal znajduje się w centrum Wałbrzycha. Bardzo dobra lokalizacja, możliwość podziału lokalu na trzy mniejsze powierzchnie z niezależnymi wejściami lub podnajęcie części lokalu. Główny ciąg pieszych. Bardzo dobra lokalizacja.
2,500 zł za miesiąc

Wolno-stojący lokal użytkowy na sprzedaż

Wałbrzych, Biały Kamień

2Room(s)
1Bathroom(s)
3Picture(s)
4,042
Do sprzedania lokali użytkowy w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 40,42 m2. Lokal usytuowany na działce w użytkowaniu wieczystym gruntu o powierzchni 129m2. Budynek murowany wolnostojący z niezależnym wejściem, posiada witrynę wystawową. Lokal składa się z głównej sali sprzedaży ok 30m2, zaplecza, pomieszczenia gospodarczego oraz wc.
85,000 zł

Nowe Miasto, ogrzewanie miejskie

Wałbrzych, Nowe Miasto

2Room(s)
1Bathroom(s)
4Picture(s)
50
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Nowe Miasto o powierzchni 50m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach wykładzina. Nowe okna pcv, częściowo wymienione instalacje. Wymienione drzwi wewnętrzne oraz wejściowe. Wysoki parter w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji.
119,000 zł

Mieszkanie z ogromnym potencjałem

Wałbrzych, Śródmieście

3Room(s)
1Bathroom(s)
8Picture(s)
98
Na sprzedaż mieszkanie w centrum Wałbrzycha z ogromnym potencjałem. Położony na drugim piętrze lokal składa się z trzech bardzo dużych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z oknem, wc i przedpokoju z miejscem na szafę w zabudowie. W mieszkaniu na podłogach deski i panele, na ścianach gładzie i tapety, okna częściowo wymienione. Dodatkowym atutem jest duży balkon.
191,000 zł

Doskonała inwestycja pod wynajem

Wałbrzych, Środmieście

2Room(s)
1Bathroom(s)
11Picture(s)
38.10
Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Śródmieście. Położony na pierwszym pietrze lokal składa się z dużego pokoju, dużej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Na tym samym piętrze, na przeciwko znajduje się pomieszczenie gospodarcze, z którego został zrobiony pokój, kuchnia i łazienka. Dobre rozwiązanie dla rodziny wielopokoleniowej. Bardzo dobra lokalizacja.
85,000 zł
49 WynikówNa stronę

Skontaktuj się z Nami

Telefon: 722 27 27 15
Email: biuro@akwadratnieruchomosci.pl
Ulica: HENRYKA SIENKIEWICZA 7/4
Kod pocztowy: 58-300
Miasto: WAŁBRZYCH