O Nas

O Nas

AKWADRAT NIERUCHOMOŚCI jest kompleksowym biurem stworzonym właśnie dla Ciebie przez osoby z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości i finansów.

Poprzez swoją działalność zapewniamy klientom pełną obsługę w procesie sprzedaży, kupna, najmu i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości takich jak domy, mieszkania, działki oraz lokale użytkowe.

Gwarantujemy zabezpieczenie transakcji na każdym jej etapie. Jesteśmy z klientem od momentu identyfikacji potrzeb klienta, poprzez dopasowanie i znalezienie nieruchomości, aż po jej sfinalizowanie, przekazanie, przepisanie mediów.
Biuro współpracuje z kancelarią notarialną i radcą prawnym dla jak największego zadowolenia klienta.

Nasi doradcy na każdym etapie służą wiedzą i doświadczeniem.

Nieruchomości przez nas oferowane są sprawdzone pod względem prawnym, a finalizacja sprzedaży zabezpieczona polisą pośrednika nieruchomości.

Obsługa finansowa transakcji realizowana jest we współpracy ze wszystkimi bankami dostępnymi na rynku, a dodatkowo wszelkie formalności związane z kredytem i kompletowaniem dokumentów zostają dopełnione podczas jednej wizyty w naszym biurze. Wybieramy przy tym ofertę najlepiej odpowiadającą potrzebą i oczekiwaniom klienta.

Wszystkie te aspekty pozwolą nam zapewnić Państwu najlepszą obsługę i pełne zadowolenie z całego przebiegu transakcji.