Komercyjne

Komercyjne

Opcje sortowania
  • Data dodania
  • Cena
  • Powierzchnia
Siatka
Lista

Lokal na Piaskowej Górze w bardzo dobrej lokalizacji

Wałbrzych, Piaskowa Góra

1Room(s)
1Bathroom(s)
PrywatnyParking(s)
6Picture(s)
22
Do wynajęcia lokal na Piaskowej Górze o powierzchni 21,62m2 przy ciągu pieszo-jezdniowym. Składa się z dużej sali i małego zaplecza ( schowka). Lokal położony w bardzo dobrej lokalizacji. W pobliżu dyskonty, punkty handlowo-usługowe, parking dla klientów. W lokalu na podłodze wykładzina dywanowa, okna pcv, ogrzewanie gazowe.
0 zł za miesiąc

Lokal użytkowy w Centrum Piaskowej Góry

2Room(s)
1Bathroom(s)
5Picture(s)
28
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Do wynajęcia lokal użytkowy handlowo-usługowo-biurowy w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra. Lokal składa się sali sprzedaży 23,04m2, pomieszczenia gospodarczego 3,60m2 oraz wc 1,40m2. Lokal usytuowany na parterze w głównym ciągu pieszych. Przed lokalem znajduje się parking. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, komunikacja miejska.
2,500 zł za miesiąc

Budynek mieszkalno-usługowy, wolnostojący

2Bathroom(s)
17Picture(s)
251
OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE Do sprzedania budynek mieszkalno-usługowym w zabudowie wolnostojącej z okresu przedwojennego, usytuowany w pobliżu drogi przelotowej, podpiwniczony w całości. Nieruchomość znajduje się z Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień. Budynek o dwóch kondygnacjach nadziemnych z poddaszem użytkowym i przybudówką murowaną od strony elewacji tylnej.
850,000 zł

Hala - warsztat samochodowy, pomiesczenia biurowe i przemysłowe

Wałbrzych, Szczawienko

19Picture(s)
880
Na sprzedaż hala, wolnostojący budynek podzielony na dwie części. W jednej z nich na parterze i na piętrze pomieszczenia biurowe, sanitarne i mały warsztat probukcyjny ( podzielony na mniejsze pomieszczenia - można bez problemu przywrócić poprzedni układ). Część pomieszczeń wyremontowanych, a część do własnej aranżacji.
1,300,000 zł

Lokal użytkowy Śródmieście 86,49 m2

1Bathroom(s)
6Picture(s)
86
OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE Do sprzedania lokal usługowo-handlowo-biurowy w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 86,49m2. Lokal składa się z głównej sali sprzedaży, pomieszczenia biurowego, zaplecza socjalnego oraz magazynu. Lokal usytuowany na parterze, dwupiętrowej kamienicy w ciągu pieszych.
199,000 zł

Lokal użytkowy w sercu miasta 43m2

1Bathroom(s)
5Picture(s)
43
Do wynajęcia lokal użytkowy w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 43m2. Lokalu składa się z sali sprzedaży, zaplecza oraz wc. Parter wyremontowanej kamienicy. Lokal posiada dużą witrynę wystawową. Przed lokalem możliwość usytuowania kliku stolików oraz krzeseł w sezonie letnim. Ogrzewanie lokalu za pomocą pieca typu koza oraz elektryczne.
1,900 zł za miesiąc

Garaż na Piaskowej Górze - ul. Długa

Wałbrzych, Piaskowa Góra

2Picture(s)
18
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Na sprzedaż garaż w zabudowie szeregowej na Piaskowej Górze. Obiekt położony przy ul. Długiej. Dach pokryty papą, doprowadzony prąd. Garaż posiada kanał. Bardzo dobra lokalizacja. Polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji Anna Dąbrowska tel. 722 27 27 15 lub email: anna@akwadratnieruchomosci.
44,000 zł

Lokal użytkowy w Mieroszowie

Mieroszów

Na UlicyParking(s)
3Picture(s)
45
Na sprzedaż lokal położony w miejscowości Mieroszów. Składa się on z poczekalni i dwóch sali, wc indywidualne na korytarzu. Wejście z poziomu 0 z ulicy. Ogrzewanie elektryczne. Parking przy ulicy, jak i za bydunkiem. Lokal bezczynszowy. Polecam i zapraszam na prezentajcę. Więcej informacji Anna Dabrowska tel. 722 27 27 15 lun email: anna@akwadratnieruchomosci.
125,000 zł

Lokal handlowo-usługowo-biurowy Kamienna Góra

1Bathroom(s)
8Picture(s)
123
Do sprzedania lokal użytkowy w Kamiennej Górze o powierzchni 123m2. Lokal usytuowany na parterze trzypiętrowego budynku. Lokal z przeznaczeniem na działalność usługowo-handlowo-biurową. W lokalu na ścianach gładzie, na podłogach kafle, ogrzewanie za pomocą pieca gazowego dwufunkcyjnego. Przed budynkiem możliwość parkowania.
492,000 zł
10 WynikówNa stronę

Skontaktuj się z Nami

Telefon: 722 27 27 15
Email: biuro@akwadratnieruchomosci.pl
Ulica: HENRYKA SIENKIEWICZA 7/4
Kod pocztowy: 58-300
Miasto: WAŁBRZYCH