Mieszkania

Mieszkania

Opcje sortowania
  • Data dodania
  • Cena
  • Powierzchnia
Siatka
Lista

Biały Kamień mieszkanie po remoncie

2Room(s)
1Bathroom(s)
9Picture(s)
44
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 43,18m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, z czego jeden z aneksem kuchennym, łazienki z wc oraz przedpokoju. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje, Ogrzewanie gazowe piec dwufunkcyjny.
169,000 zł

Słoneczne mieszkanie na Piaskowej Górze 2-piętro w 4-piętrowcu

3Room(s)
1Bathroom(s)
11Picture(s)
45
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 45m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje oraz stolarka wewnętrzna.
179,000 zł

Mieszkanie na Białym Kamieniu w spokojnej okolicy

2Room(s)
1Bathroom(s)
7Picture(s)
40
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 40m2 (w akcie 26m2+14m2 pomieszczenie zaadaptowane na cele mieszkaniowe). Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki z wc. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze, kamienicy usytuowanej w cichej i spokojnej części dzielnicy Biały Kamień.
89,000 zł

Słoneczne mieszkanie na Białym Kamieniu

4Room(s)
1Bathroom(s)
6Picture(s)
93
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 93,07m2. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Układ mieszkania pozwala na wydzielenie salonu z widną kuchnią, łazienki z wc oraz trzech sypialni. W całym mieszkaniu okna pcv, grzejniki konwektorowe oraz instalacja CO w miedzi.
215,000 zł

1 piętro bez podzielników ciepła

Wałbrzych, Podzamcze

3Room(s)
1Bathroom(s)
14Picture(s)
63
TYLKO W NASZYM BIURZE. Na sprzedaż piękne mieszkanie w dzielnicy Podzamcze. Położony na pierwszym piętrze lokal składa się salonu z balkonem, dwóch sypialni, kuchni z miejscem jadalnym, łazienki z wc i przedpokoju. W mieszkaniu na ścianach głazie i tapeta ozdobna, na podłogach panele i kafle. Kuchnia w zabudowie wykonana dwa lata temu. Wymienione wszystkie instalacje, okna pcv.
255,000 zł

Mieszkanie Szczawno-Zdrój

2Room(s)
1Bathroom(s)
8Picture(s)
43
Do sprzedania mieszkanie w Szczawnie-Zdrój o powierzchni 43m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, garderoby oraz łazienki z wc z oknem. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje, ogrzewanie gazowe piec dwufunkcyjny. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze, dwupiętrowej kamienicy.
185,000 zł

Mieszkanie do wprowadzenia na Biały

2Room(s)
1Bathroom(s)
8Picture(s)
42
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: do sprzedania mieszkanie na Pograniczu Białego Kamienia ze Szczawnem-Zdrój o powierzchni 41,25m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi z czego jeden połączony z widną kuchnią, łazienki z wc z oknem oraz przedpokoju. Na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne, nowe okna pcv, wymienione instalacje, ogrzewanie gazowe piec dwufunkcyjny.
179,000 zł

Mieszkanie

2Room(s)
1Bathroom(s)
6Picture(s)
41
Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 41m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc i przedpokoju. Mieszkanie posiada dwa duże balkony, jeden z wyjściem z sypialni, drugi z salonu. Mieszkanie w trakcie wykończenia. Na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne.
1,750 zł za miesiąc

2 pokoje na Starym Zdroju w spokojnej okolicy

Wałbrzych, Stary Zdrój

2Room(s)
1Bathroom(s)
9Picture(s)
48
Do wynajęcia mieszkanie na pograniczu Starego Zdroju i Białego Kamienia. Położony na 1 piętrze lokal składa się z dużego salonu z kominkiem, sypialni, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele i kafle. Okna pcv, ogrzewanie gazowe + kominek w salonie. Możliwość korzystania z przydomowego ogródka.
1,200 zł za miesiąc
34 WynikówNa stronę

Skontaktuj się z Nami

Telefon: 722 27 27 15
Email: biuro@akwadratnieruchomosci.pl
Ulica: HENRYKA SIENKIEWICZA 7/4
Kod pocztowy: 58-300
Miasto: WAŁBRZYCH