Mieszkania

Mieszkania

Opcje sortowania
  • Data dodania
  • Cena
  • Powierzchnia
Siatka
Lista

Kawalerka w Centrum Wałbrzycha do wynajęcia

1Room(s)
1Bathroom(s)
4Picture(s)
37
Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 37,10m2. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze, dwupiętrowej kamienicy. Bardzo dobra lokalizacja blisko sklepy, szkoła, komunikacja miejska.
1,050 zł za miesiąc

4-pokojowe mieszkanie na Piaskowa Górze 56,5m2

4Room(s)
1Bathroom(s)
9Picture(s)
56
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 56,5m2. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach deska oraz płytki ceramiczne. Mieszkanie usytuowane na siódmym piętrze, dziesięciopiętrowego bloku po termomodernizacji.
278,000 zł

2 pokoje na Nowym Mieście do wprowadzenia

Wałbrzych, Nowe Miasto

2Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
11Picture(s)
42
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ.  Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone na wysokim parterze ( wysokość pierwszego piętra) w jednej z bocznych ulic Nowego Miasta. Lokal składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Wymienione wszystkie instalacje, okna pcv, ogrzewanie gazowe. Na podłogach panele i kafle, na ścianach gładzie i cegiełka ozdobna.
174,000 zł

Mieszkanie do własnej aranżacji

Wałbrzych, Sobięcin

2Room(s)
1Bathroom(s)
4Picture(s)
35
Na sprzedaż mieszkanie położone w górnej części dzielnicy Sobięcin. Położony na niskim parterze lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, wc i miejsca na łazienkę. Budynek podpiwniczony. Mieszkanie przeznaczone do generalnego remontu, opróżnione i oczyszczone. W budynku jest gaz, co daje możliwość zmiany obecnego ogrzewania za pomocą pieca na ogrzewanie gazowe.
54,900 zł

4-pokojowe mieszkanie na Podzamczu 84,80m2

4Room(s)
1Bathroom(s)
17Picture(s)
8,480
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 85,70m2. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, widnej kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. W mieszkaniu na ścianach gładzie oraz tynk strukturalny, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje.
349,000 zł

3-pokojowe mieszkanie na Piaskowej Górze

3Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
14Picture(s)
53
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 53m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki oraz wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv w kolorze wenge, wymienione instalacje oraz stolarka wewnętrzna. Mieszkanie posiada duży balkon.
259,000 zł

Mieszkanie z możliwością zakupu ogródka

2Room(s)
1Bathroom(s)
9Picture(s)
53
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Stary-Zdrój (okolice Parku Sobieskiego) o powierzchni 53m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc. Nad mieszkaniem znajduje się pomieszczenie, które można wykupić od wspólnoty i tym samym powiększyć powierzchnię mieszkalną.
185,000 zł

4-pokojowe mieszkanie na Podzamczu

4Room(s)
1Bathroom(s)
20Picture(s)
70
OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE  Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 70,70m2. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Mieszkanie posiada duży balkon z pięknym widokiem na panoramę miasta, do mieszkania przynależy piwnica. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne.
329,000 zł

Mieszkanie Szczawno-Zdrój

2Room(s)
1Bathroom(s)
8Picture(s)
43
Do sprzedania mieszkanie w Szczawnie-Zdrój o powierzchni 43m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, garderoby oraz łazienki z wc z oknem. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje, ogrzewanie gazowe piec dwufunkcyjny. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze, dwupiętrowej kamienicy.
167,000 zł
28 WynikówNa stronę

Skontaktuj się z Nami

Telefon: 722 27 27 15
Email: biuro@akwadratnieruchomosci.pl
Ulica: HENRYKA SIENKIEWICZA 7/4
Kod pocztowy: 58-300
Miasto: WAŁBRZYCH