Mieszkania

Mieszkania

Opcje sortowania
  • Data dodania
  • Cena
  • Powierzchnia
Siatka
Lista

Mieszkanie z dużym potencjałem

Wałbrzych, Stary Zdrój

3Room(s)
1Bathroom(s)
9Picture(s)
61
TYLKO W NASZYM BIURZE. Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Stary Zdrój. Położony na drugim piętrze lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju i mensardy. Mieszkanie przeznaczone do własnej aranżacji, na podłogach panele i wykładziny, wymienione okna w kuchni. Dach i klatka chodowa po remoncie. Do mieszkania przynależą dwie piwnice o powierzchni 6 m2 i 4m2.
110,000 zł

4-pokojowe mieszkanie na Piaskowej Górze

4Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
12Picture(s)
58
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 56,52m2. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. W mieszkaniu okna pcv, na ścianach panele, reszta mieszkania do własnej aranżacji. Mieszkanie usytuowane na dziesiątym piętrze, dziesięciopiętrowego bloku po termomodernizacji.
189,000 zł

Dwa pokoje na Podzamczu z pełnym wyposażeniem

Wałbrzych, Podzamcze

2Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
14Picture(s)
36
TYLKO W NASZYM BIURZE. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Podzamcze. Położony na ósmym pietrze lokal składa się z salonu otwartego na kuchnię, sypialni z wejściem do pojemnej garderoby, łazienki z wc wykończonej materiałami wysokiej klasy oraz przedpokoju. Mieszkanie po remoncie. Doskonałe miejsce do zamieszkania jak i pod inwestycję.
149,000 zł

3 pokoje na Podzamczu po remoncie

Wałbrzych, Podzamcze

3Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
14Picture(s)
63
OFERTA GODNA POLECENIA! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Podzamcze gotowe do wprowadzenia. Położony na trzecim piętrze lokal składa się z dużego, otwartego salonu, dwóch sypialni, widnej kuchni, łazienki, wc i przedpokoju z szafą w zabudowie. W  mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele i kafle, okna pcv, wymienione wszystkie instalacje.
259,000 zł

3-pokoje rozkładowe na Osiedlu Piastowskim

3Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
13Picture(s)
67
Do sprzedania mieszkanie w Świebodzicach na Osiedlu Piastowskim o powierzchni 67,08m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. W mieszkaniu na ścianach gładzie, podłoga w pokojach oraz na przedpokoju drewniana w pozostałych pomieszczeniach płytki ceramiczne. Nowe okna pcv w kolorze drewna, wymienione instalacje.
269,000 zł

4-pokojowe mieszkanie bez podzielników ciepła

4Room(s)
1Bathroom(s)
15Picture(s)
73
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 72,60m2. Mieszkanie składa się z czterech pokoi z czego jeden połączony z kuchnią, przedpokoju oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne, nowe okna pcv, wymienione instalacje.
299,000 zł

3-pokoje na Piaskowej Górze po remoncie

3Room(s)
1Bathroom(s)
11Picture(s)
45
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 45m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje. Układa mieszkania został zmieniony z pozwoliło uzyskać trzy niezależne pokoje.
185,000 zł

2 pokojowe mieszkanie w Szczawnie-Zdrój 48,60m2

2Room(s)
1Bathroom(s)
8Picture(s)
49
Do sprzedania mieszkanie w Szczawnie-Zdroju o powierzchni 48,60m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje zarówno gazowa jak i elektryczna. Mieszkanie w pełni rozkładowe, wejścia do wszystkich pomieszczeń z przedpokoju.
205,000 zł

Mieszkanie na Białym Kamieniu do własnej aranżacji

Wałbrzych, Biały Kamień

2Room(s)
1Bathroom(s)
8Picture(s)
40
Na sprzedaż mieszkanie w bocznej ulicy Białego Kamienia. Położony na pierwszym piętrze lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. W mieszkaniu wyremontowana łazienka, pokoje do własnej aranżacji. Na podłogach panele, na ścianach tapety, okna pcv. Wokół budynku dużo terenów zielonych, cicha okolica. Cena do negocjacji. Zapraszam na prezentację.
95,000 zł
37 WynikówNa stronę

Skontaktuj się z Nami

Telefon: 722 27 27 15
Email: biuro@akwadratnieruchomosci.pl
Ulica: HENRYKA SIENKIEWICZA 7/4
Kod pocztowy: 58-300
Miasto: WAŁBRZYCH