Mieszkania

Mieszkania

Opcje sortowania
  • Data dodania
  • Cena
  • Powierzchnia
Siatka
Lista

Duże mieszkanie w zielonej części Starego Zdroju

Wałbrzych, Stary Zdrój

4Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
8Picture(s)
94
Na sprzedaż duże mieszkanie w zielonej części Starego Zdroju. Położony na pierwszym piętrze lokal składa się z czterech pokoi, kuchni z małą spiżarnią, łazienki z wc i przedpokoju. Na ścianach tynki i tapety, na podłogach wykładziny i kafle. Mieszkanie do własnej aranżacji z bardzo dużym potencjałem. Budynek po termomodernizacji. Okna pcv, ogrzewanie gazowe.
210,000 zł

Trzypokojowe mieszkanie na Podzamczu o powierzchni 65,5m2

3Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
12Picture(s)
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 65,5m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki oraz wc. W mieszkaniu nowe okna pcv, wymienione instalacje. Na ścianach gładź oraz tapeta na podłogach deska, panele oraz płytki ceramiczne. łazienka i wc w mieszkaniu po kapitalnym remoncie, reszta mieszkania do odświeżenia.
249,000 zł

4-pokojowy apartament w Świebodzicach z garażem

4Room(s)
1Bathroom(s)
PrywatnyParking(s)
15Picture(s)
95
Do sprzedania mieszkanie w Świebodzicach o powierzchni 95m2 na Osiedlu Piastowskim. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv oraz instalacje. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze, trzypiętrowego bloku z 2010r.
419,000 zł

Przytulne mieszkanie w spokojnej części Podgórza

Wałbrzych, Podgórze

2Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
9Picture(s)
35
Na sprzedaż przytulne mieszkanie w spokojnej części dzielnicy Podgórze. Położony na pierwszym piętrze lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, tapety i cegła. Okna pcv, nowe drzwi wejściowe. Ogrzewanie piecem typu koza. Do mieszkania przynależą trzy piwnice. Po remoncie dach, kanalizacja i okna na korytarzach i poddaszu.
89,900 zł

2 pokoje na ul. Bukietowej

Wałbrzych, Biały Kamień

2Room(s)
1Bathroom(s)
9Picture(s)
41
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 41,3m2. Mieszkanie składa się z dwóch słonecznych i ustawnych pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,3m2. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne.
138,000 zł

Dwupoziomowe mieszkanie na Białym Kamieniu

2Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
11Picture(s)
70
o sprzedania dwupoziomowe mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 70m2. Mieszkanie składa się na pierwszym poziomie z przedpokoju, kuchni, łazienki z wc z oknem oraz z salonu z zejściem do pokoju, znajdującego się w sutenerze budynku. Mieszkanie po remoncie na ścianach gładzie oraz cegła ozdobna na podłogach płytki ceramiczne.
140,000 zł

Trzypoziomowe mieszkanie na Białym Kamieniu

5Room(s)
2Bathroom(s)
10Picture(s)
121
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 121m2. Mieszkanie z wejściem z parteru gdzie znajduje się przedpokój oraz pokój, Piętro mieszkania to obszerny salon, niezależna widna kuchnia oraz łazienka z wc, poddasze stanowią trzy sypialnie oraz łazienka z wc z oknem. Możliwość zrobienia wejścia do mieszkania z pierwszego piętra budynku.
220,000 zł

Dwupoziomowe klimatyczne mieszkanie w Centrum Miasta Świebodzic

4Room(s)
1Bathroom(s)
11Picture(s)
86
Do sprzedania mieszkanie w Świebodzicach o powierzchni 86m2. Mieszkanie składa się na pierwszym poziomie z salonu, sypialni, kuch oraz łazienki z wc, drugi poziom to dwie sypialnie oraz garderoba. W mieszkaniu na ścianach gładzie oraz cegła, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne, nowe okna pcv oraz drewniane połaciowe. Wymienione instalacje.
319,000 zł

Mieszkanie w Śródmieściu z miejskim ogrzewaniem

3Room(s)
1Bathroom(s)
PrywatnyParking(s)
9Picture(s)
58
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 58,19m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje.
169,000 zł
36 WynikówNa stronę

Skontaktuj się z Nami

Telefon: 722 27 27 15
Email: biuro@akwadratnieruchomosci.pl
Ulica: HENRYKA SIENKIEWICZA 7/4
Kod pocztowy: 58-300
Miasto: WAŁBRZYCH