Mieszkania

Mieszkania

Opcje sortowania
  • Data dodania
  • Cena
  • Powierzchnia
Siatka
Lista

Podzamcze 4 pokoje, 2 piętro w 4 piętrowcu

4Room(s)
2Bathroom(s)
18Picture(s)
86
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 85,60m2. Mieszkanie składa się z czterech pokoi z czego jeden połączony z kuchnią, dwóch łazienek z czego jedna z wc, garderoby oraz przedpokoju. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Okna pcv, wymienione instalacje.
369,000 zł

2 piętro w czteropiętrowym budynku na Podzamczu

Wałbrzych, Podzamcze

3Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
18Picture(s)
73
OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE. Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 73m2. Położony na drugim piętrze lokal składa się z trzech pokoi, z czego jeden to bardzo duży salon, kuchni, łazienki z wc i przestronnego przedpokoju z szafą w zabudowie. Mieszkanie posada duży balkon i przynależy do niego piwnica o powierzchni 7m2.
349,000 zł

Mieszkanie w bocznej ulicy Podgórza z dzierżawionym ogródkiem

Wałbrzych, Podgórze

1Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
12Picture(s)
41
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. na sprzedaż mieszkanie położone w bocznej cichej uliczce Podgórza. Położony na pierwszym piętrze lokal składa się z pokoju, dużej kuchni z miejscem na jadalnie (pokój dzienny) i przedpokoju. Wymienione instalacje, okna pcv, ogrzewanie centralne węglowe. Kamienica po remoncie dachu i elewacji.
109,000 zł

Kawalerka w Centrum Wałbrzycha do wynajęcia

1Room(s)
1Bathroom(s)
7Picture(s)
37
Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 37,10m2. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze, dwupiętrowej kamienicy. Bardzo dobra lokalizacja blisko sklepy, szkoła, komunikacja miejska.
1,150 zł za miesiąc

4-pokojowe mieszkanie na Piaskowa Górze 56,5m2

4Room(s)
1Bathroom(s)
9Picture(s)
56
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 56,5m2. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach deska oraz płytki ceramiczne. Mieszkanie usytuowane na siódmym piętrze, dziesięciopiętrowego bloku po termomodernizacji.
269,000 zł

Mieszkanie z możliwością zakupu ogródka

2Room(s)
1Bathroom(s)
9Picture(s)
53
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Stary-Zdrój (okolice Parku Sobieskiego) o powierzchni 53m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc. Nad mieszkaniem znajduje się pomieszczenie, które można wykupić od wspólnoty i tym samym powiększyć powierzchnię mieszkalną.
185,000 zł

2 pokojowe mieszkanie w Szczawnie-Zdrój 48,60m2

2Room(s)
1Bathroom(s)
8Picture(s)
49
Do sprzedania mieszkanie w Szczawnie-Zdroju o powierzchni 48,60m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje zarówno gazowa jak i elektryczna. Mieszkanie w pełni rozkładowe, wejścia do wszystkich pomieszczeń z przedpokoju.
199,000 zł

Kawalerka z miejskim ogrzewaniem na Nowym Mieście

1Room(s)
1Bathroom(s)
6Picture(s)
28
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Nowe Miasto o powierzchni 27,62m2. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, częściowo, wymienione instalacje. Dobra lokalizacja, blisko sklepy, szkoła, komunikacja miejska. Ogrzewanie miejskie.
89,000 zł

Mieszkanie z bezpośrednim wyjściem na ogród

2Room(s)
1Bathroom(s)
10Picture(s)
48
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w zielonej części Starego Zdroju o powierzchni 48m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni z jadalnią oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje. Ogrzewanie gazowe piec dwufunkcyjny oraz kominek.
218,000 zł
28 WynikówNa stronę

Skontaktuj się z Nami

Telefon: 722 27 27 15
Email: biuro@akwadratnieruchomosci.pl
Ulica: HENRYKA SIENKIEWICZA 7/4
Kod pocztowy: 58-300
Miasto: WAŁBRZYCH