Komercyjne – Na Sprzedaż

Komercyjne na sprzedaż

Opcje sortowania
 • Data dodania
 • Cena
 • Powierzchnia
Siatka
Lista

Budynek mieszkalno-usługowy, wolnostojący

2Bathroom(s)
17Picture(s)
251
OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE Do sprzedania budynek mieszkalno-usługowym w zabudowie wolnostojącej z okresu przedwojennego, usytuowany w pobliżu drogi przelotowej, podpiwniczony w całości. Nieruchomość znajduje się z Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień. Budynek o dwóch kondygnacjach nadziemnych z poddaszem użytkowym i przybudówką murowaną od strony elewacji tylnej.
850,000 zł

Hala - warsztat samochodowy, pomiesczenia biurowe i przemysłowe

Wałbrzych, Szczawienko

19Picture(s)
880
Na sprzedaż hala, wolnostojący budynek podzielony na dwie części. W jednej z nich na parterze i na piętrze pomieszczenia biurowe, sanitarne i mały warsztat probukcyjny ( podzielony na mniejsze pomieszczenia - można bez problemu przywrócić poprzedni układ). Część pomieszczeń wyremontowanych, a część do własnej aranżacji.
1,300,000 zł

Lokal użytkowy Śródmieście 86,49 m2

1Bathroom(s)
6Picture(s)
86
OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE Do sprzedania lokal usługowo-handlowo-biurowy w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 86,49m2. Lokal składa się z głównej sali sprzedaży, pomieszczenia biurowego, zaplecza socjalnego oraz magazynu. Lokal usytuowany na parterze, dwupiętrowej kamienicy w ciągu pieszych.
199,000 zł

Garaż na Piaskowej Górze - ul. Długa

Wałbrzych, Piaskowa Góra

2Picture(s)
18
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Na sprzedaż garaż w zabudowie szeregowej na Piaskowej Górze. Obiekt położony przy ul. Długiej. Dach pokryty papą, doprowadzony prąd. Garaż posiada kanał. Bardzo dobra lokalizacja. Polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji Anna Dąbrowska tel. 722 27 27 15 lub email: anna@akwadratnieruchomosci.
44,000 zł

Lokal użytkowy w Mieroszowie

Mieroszów

Na UlicyParking(s)
3Picture(s)
45
Na sprzedaż lokal położony w miejscowości Mieroszów. Składa się on z poczekalni i dwóch sali, wc indywidualne na korytarzu. Wejście z poziomu 0 z ulicy. Ogrzewanie elektryczne. Parking przy ulicy, jak i za bydunkiem. Lokal bezczynszowy. Polecam i zapraszam na prezentajcę. Więcej informacji Anna Dabrowska tel. 722 27 27 15 lun email: anna@akwadratnieruchomosci.
125,000 zł

Lokal handlowo-usługowo-biurowy Kamienna Góra

1Bathroom(s)
8Picture(s)
123
Do sprzedania lokal użytkowy w Kamiennej Górze o powierzchni 123m2. Lokal usytuowany na parterze trzypiętrowego budynku. Lokal z przeznaczeniem na działalność usługowo-handlowo-biurową. W lokalu na ścianach gładzie, na podłogach kafle, ogrzewanie za pomocą pieca gazowego dwufunkcyjnego. Przed budynkiem możliwość parkowania.
492,000 zł
  6 WynikówNa stronę

  Skontaktuj się z Nami

  Telefon: 722 27 27 15
  Email: biuro@akwadratnieruchomosci.pl
  Ulica: HENRYKA SIENKIEWICZA 7/4
  Kod pocztowy: 58-300
  Miasto: WAŁBRZYCH