Komercyjne – Na Sprzedaż

Komercyjne na sprzedaż

Opcje sortowania
 • Data dodania
 • Cena
 • Powierzchnia
Siatka
Lista

Prosperujący lokal użytkowy

1Room(s)
2Picture(s)
25
Do sprzedania lokal użytkowy w Świebodzicach o powierzchni 25m2. Nieruchomość usytuowana w głównym ciągu pieszych przy Osiedlu Piastowskim. Lokal posiada dwie duży witryny wystawowe i usytuowany jest w ciągu innych lokali użytkowych. Lokal składa się z głównej sali sprzedaży, zaplecza oraz wc. W lokalu przez ostatnie 30 lat prowadzona była kwiaciarnia.
85,000 zł

Lokal użytkowy Świdnica

Świdnica

2Room(s)
6Picture(s)
55
PODANA CENA BRUTTO. FAKTURA VAT!! Na sprzedaż lokal handlowo-usługowo-biurowy, który do tej pory pełnił funkcję lodziarni z zapleczem produkcyjnym. W skład lokalu wchodzi część handlowa, do której jest wejście od strony ulicy biegnącej od rynku Świdnicy wraz z dużą szklaną witryną sprzedażową oraz część produkcyjna.
220,000 zł

Lokal użytkowy po remoncie

wałbrzych, Podgórze

1Room(s)
1Bathroom(s)
4Picture(s)
28
Do sprzedania lokal handlowo-usługowo-biurowy o powierzchni 28m2. Lokal po remoncie idealnie nadaje się zarówno na sklep, biuro jak i usługi. Składa się z głównej sali sprzedaży, zaplecza oraz wc. Na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Dwie duże witryny wystawowe pcv. Lokal może zostać umeblowany, tak jak widoczne jest to na zdjęciach.
68,000 zł

Wolno-stojący lokal użytkowy na sprzedaż

Wałbrzych, Biały Kamień

2Room(s)
1Bathroom(s)
3Picture(s)
4,042
Do sprzedania lokali użytkowy w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 40,42 m2. Lokal usytuowany na działce w użytkowaniu wieczystym gruntu o powierzchni 129m2. Budynek murowany wolnostojący z niezależnym wejściem, posiada witrynę wystawową. Lokal składa się z głównej sali sprzedaży ok 30m2, zaplecza, pomieszczenia gospodarczego oraz wc.
85,000 zł
  4 WynikówNa stronę

  Skontaktuj się z Nami

  Telefon: 722 27 27 15
  Email: biuro@akwadratnieruchomosci.pl
  Ulica: HENRYKA SIENKIEWICZA 7/4
  Kod pocztowy: 58-300
  Miasto: WAŁBRZYCH