Mieszkania – Na Wynajem

Mieszkania na wynajem

Opcje sortowania
 • Data dodania
 • Cena
 • Powierzchnia
Siatka
Lista

Mieszkanie w trakcie wyposażenia

Wałbrzych, Piaskowa Góra

2Room(s)
1Bathroom(s)
4Picture(s)
37
Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 37m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje. Mieszkanie w trakcie wyposażania umeblowania.
1,390 zł za miesiąc

Mieszkanie wolne od 10 marca 2020

Wałbrzych, Nowe Miasto

2Room(s)
1Bathroom(s)
7Picture(s)
49
Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnic Nowe Miasto o powierzchni 49m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv. W mieszkaniu kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem (lodówka, piekarnik, płyta elektryczna). Na przedpokoju szafa oraz garderoba w salonie.
1,250 zł za miesiąc

Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu

Wałbrzych, Śródmieście

2Room(s)
1Bathroom(s)
10Picture(s)
53
Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 52,30m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi z czego jeden połączony został z aneksem kuchenny, antresoli, łazienki z wc oraz garderoby. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Na ścianach gładzie, na podłogach deska oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv.
1,400 zł za miesiąc
  3 WynikówNa stronę

  Skontaktuj się z Nami

  Telefon: 722 27 27 15
  Email: biuro@akwadratnieruchomosci.pl
  Ulica: HENRYKA SIENKIEWICZA 7/4
  Kod pocztowy: 58-300
  Miasto: WAŁBRZYCH