Mieszkania – Na Wynajem

Mieszkania na wynajem

Opcje sortowania
 • Data dodania
 • Cena
 • Powierzchnia
Siatka
Lista

Dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią

2Room(s)
1Bathroom(s)
8Picture(s)
42
Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 42m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc z oknem. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv z roletami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi. Wymienione instalacje oraz drzwi wejściowe.
1,200 zł za miesiąc

Mieszkanie do wynajęcia w Centrum Miasta

2Room(s)
1Bathroom(s)
7Picture(s)
49
Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 49m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje. Mieszkanie w pełni umeblowane. Kuchnia w zabudowie, lodówka, płyta elektryczna.
1,150 zł za miesiąc

Duża kawalerka w zielonej części Starego Zdroju

Wałbrzych, Stary Zdrój

1Room(s)
1Bathroom(s)
7Picture(s)
35
Mieszkanie wolne od 1 lipca 2020r Polecamy do wynajęcia mieszkanie w zielonej okolicy Starego Zdroju o powierzchni 35m2. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze kameralnej kamienicy.
1,050 zł za miesiąc

2 pokoje po kapitalnym remoncie

Wałbrzych, Podzamcze

2Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
9Picture(s)
36
Tylko w naszym biurze. Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 36m2. Lokal po kapitalnym remoncie wykonanym przy użyciu wysokiej klasy materiałów. Mieszkanie zostało wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty i meble. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, z czego jeden otwarty na widną kuchnię oraz łazienki z wc.
1,300 zł za miesiąc

Mieszkanie umeblowane do wynajęcia

Wałbrzych, Podzamcze

2Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
9Picture(s)
36
Mieszkanie wolne od 6 lipca 2020r Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 36m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje. Mieszkanie usytuowane na szóstym piętrze, dziesięciopiętrowego bloku po termomodernizacji.
1,200 zł za miesiąc

Mieszkanie do wynajęcia na Piaskowej Górze

2Room(s)
1Bathroom(s)
8Picture(s)
29
Mieszkanie wolne od 1 czerwca 2020r Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 29m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje.
1,150 zł za miesiąc
  6 WynikówNa stronę

  Skontaktuj się z Nami

  Telefon: 722 27 27 15
  Email: biuro@akwadratnieruchomosci.pl
  Ulica: HENRYKA SIENKIEWICZA 7/4
  Kod pocztowy: 58-300
  Miasto: WAŁBRZYCH