Mieszkania – Na Wynajem

Mieszkania na wynajem

Opcje sortowania
 • Data dodania
 • Cena
 • Powierzchnia
Siatka
Lista

3-pokojowe mieszkanie Piaskowa Góra 45m2

3Room(s)
1Bathroom(s)
7Picture(s)
45
Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 45m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, ciemnej kuchni, łazienki z wc oraz dwóch przedpokoi. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na połogach panele oraz płytki ceramiczne. W mieszkaniu umeblowana jest jedynie kuchnia. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, szkoła, komunikacja miejska.
1,800 zł za miesiąc

2-pokojowe mieszkanie na Podzamczu 36m2

2Room(s)
1Bathroom(s)
6Picture(s)
36
Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 36m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Mieszkanie umeblowane i wyposażone tak jak na zdjęciach. Mieszkanie usytuowane na siódmym piętrze, siedmiopiętrowego bloku po termomodernizacji.
1,500 zł za miesiąc

Mieszkanie 2-pokojowe Podzamcze

2Room(s)
1Bathroom(s)
9Picture(s)
49
Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 49m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Okna pcv, wymienione instalacje. Czwarte piętro, dziesięciopiętrowego bloku po termomodernizacji.
1,900 zł za miesiąc

3-pokojowe mieszkanie Piaskowa Góra

3Room(s)
1Bathroom(s)
8Picture(s)
50
Umowa Najmu Okazjonalnego Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 50m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi z czego jeden połączony z aneksem kuchennym, łazienki z wc oraz przedpokoju. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Okna pcv, wymienione instalacje.
2,150 zł za miesiąc

Dwa pokoje na Staryn Zdroju - blisko stacji PKP

Wałbrzych, Stary Zdrój

2Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
12Picture(s)
50
Do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Stary Zdrój. Położony na trzecim piętrze lokal składa sie z pokoju dziennego otwartego na kuchnię, sypialni, łaznienki z wc, przedpokoju i pomieszczenia gospodarczego połączonego z garderobą. Mieszkanie w pełni umeblowane, ze wszystkimi sprzętami. Ogrzewanie gazowe. Bardzo dobra lokalizacja.
1,600 zł za miesiąc
  5 WynikówNa stronę

  Skontaktuj się z Nami

  Telefon: 722 27 27 15
  Email: biuro@akwadratnieruchomosci.pl
  Ulica: HENRYKA SIENKIEWICZA 7/4
  Kod pocztowy: 58-300
  Miasto: WAŁBRZYCH