Strona Główna

Opcje sortowania
  • Data dodania
  • Cena
  • Powierzchnia
Siatka
Lista

Mieszkanie na Białym Kamieniu do własnej aranżacji

Wałbrzych, Biały Kamień

2Room(s)
1Bathroom(s)
8Picture(s)
40
Na sprzedaż mieszkanie w bocznej ulicy Białego Kamienia. Położony na pierwszym piętrze lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. W mieszkaniu wyremontowana łazienka, pokoje do własnej aranżacji. Na podłogach panele, na ścianach tapety, okna pcv. Wokół budynku dużo terenów zielonych, cicha okolica. Cena do negocjacji. Zapraszam na prezentację.
114,900 zł

Mieszkanie w Jedlinie Zdrój w zielonej okolicy

Jedlina Zdrój

2Room(s)
1Bathroom(s)
8Picture(s)
38
Na sprzedaż mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy Jedliny Zdrój. Położony na wysokim parterze lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni z oknem, łazienki z wc i przedpokoju. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele i deski, wymienione instalacje, ogrzewanie za pomocą pieca gazowego dwufunkcyjnego. Mieszkanie do wprowadzenia.
119,000 zł

2 pokoje na Nowym Miście do własnej aranżacji

Wałbrzych, Nowe Miasto

2Room(s)
1Bathroom(s)
7Picture(s)
49
Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy Na Nowym Mieście. Położony na pierwszym piętrze lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni i przedpokoju. Mieszkanie przeznaczone do remontu. Ogrzewanie za pomocą pieca kaflowego. Kamienica po remoncie elewacji i dachu. Bardzo dobra lokalizacja.
99,000 zł

Piaskowa Góra 97m2 z garażem oraz ogródkiem

4Room(s)
1Bathroom(s)
PrywatnyParking(s)
8Picture(s)
97
Do sprzedanie mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 97m2. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrz, trzyrodzinnej kamienicy po remoncie.
295,000 zł

3 pokojowe mieszkanie na Podzamcze

3Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
8Picture(s)
61
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 60,80m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki oraz wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie oraz tapeta, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna, wymienione instalacje. Mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze, czteropiętrowego bloku po termomodernizacji.
189,000 zł

Kawalerka z miejskim ogrzewaniem na Nowym Mieście

1Room(s)
1Bathroom(s)
6Picture(s)
28
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Nowe Miasto o powierzchni 27,62m2. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, częściowo, wymienione instalacje. Dobra lokalizacja, blisko sklepy, szkoła, komunikacja miejska. Ogrzewanie miejskie.
89,000 zł

Dwupokojowe mieszkanie na Podzamczu 48,5m2

2Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
8Picture(s)
48
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 48,5m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu nowe okna pcv, wymienione instalacje, reszta mieszkania do własnej aranżacji. Mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze, dziesięciopiętrowego bloku po termomodernizacji. Mieszkanie posiada duży balkon.
165,000 zł

2-pokojowe mieszkanie na Piaskowej Górze

2Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
9Picture(s)
39
Mieszkanie wolne od połowy grudnia 2020r. Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 39m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje.
1,490 zł za miesiąc

Duże mieszkanie w zielonej części Starego Zdroju

Wałbrzych, Stary Zdrój

4Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
8Picture(s)
94
Na sprzedaż duże mieszkanie w zielonej części Starego Zdroju. Położony na pierwszym piętrze lokal składa się z czterech pokoi, kuchni z małą spiżarnią, łazienki z wc i przedpokoju. Na ścianach tynki i tapety, na podłogach wykładziny i kafle. Mieszkanie do własnej aranżacji z bardzo dużym potencjałem. Budynek po termomodernizacji. Okna pcv, ogrzewanie gazowe.
230,000 zł
65 WynikówNa stronę

Skontaktuj się z Nami

Telefon: 722 27 27 15
Email: biuro@akwadratnieruchomosci.pl
Ulica: HENRYKA SIENKIEWICZA 7/4
Kod pocztowy: 58-300
Miasto: WAŁBRZYCH