Strona Główna

Opcje sortowania
  • Data dodania
  • Cena
  • Powierzchnia
Siatka
Lista

Mieszkanie z przydomowym ogrodem oraz garażem

Szczawno-Zdrój

3Room(s)
1Bathroom(s)
10Picture(s)
76
Do sprzedania mieszkanie w Szczawnie-Zdrój o powierzchni 76m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje.
305,000 zł

Mieszkanie w trzy rodzinnej kamienicy

Wałbrzych, Śródmiescie

3Room(s)
1Bathroom(s)
11Picture(s)
61
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 61m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc z oknem. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje. W cenie mieszkania kuchnia w zabudowie.
249,999 zł

Bezczynszowe mieszkanie z ogrodem

Wałbrzych, Śródmieście

4Room(s)
1Bathroom(s)
8Picture(s)
122
340,000 zł

Dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem

Wałbrzych, Stary Zdrój

2Room(s)
1Bathroom(s)
11Picture(s)
56
Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Stary-Zdrój o powierzchni 55,35m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc z oknem. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze, trzypiętrowej wyremontowanej kamienicy.
159,000 zł

Wyremontowane mieszkanie w Szczawnie-Zdrój

Szczawno-Zdrój

3Room(s)
1Bathroom(s)
7Picture(s)
58
Do sprzedania mieszkanie w Szczawnie-Zdrój o powierzchni 58m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu połączonego z jadalnią oraz kuchnią, dwóch sypialni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje.
239,000 zł

Mieszkanie w wyremontowanej kamienicy

Wałbrzych, Nowe Miasto

3Room(s)
1Bathroom(s)
8Picture(s)
90
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Nowe Miasto o powierzchni 90m2. Mieszkanie do własnej aranżacji składa się z trzech pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc z oknem. W mieszkaniu nowe okna pcv, wymienione instalacje gazowa oraz elektryczna. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze, pięknie wyremontowanej kamienicy. Ogrzewanie elektryczne CO. Mieszkanie bardzo słoneczne.
185,000 zł

Rozkładowe mieszkanie w Śródmieściu

Wałbrzych, Śródmieście

3Room(s)
1Bathroom(s)
10Picture(s)
92
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 92m2. Mieszkanie składa się z trzech poki, widnej kuchni oraz łazienki z wc. Mieszkanie po remoncie, poza jednym pokojem. Na ścianach gładzie, na podłogach panlele oraz płytki ceramiczne. Ogrzewanie gazowe, piec dwu funkcyjny, wymienione okna pcv.
235,000 zł

Lokal użytkowy Świdnica

Świdnica

2Room(s)
6Picture(s)
55
PODANA CENA BRUTTO. FAKTURA VAT!! Na sprzedaż lokal handlowo-usługowo-biurowy, który do tej pory pełnił funkcję lodziarni z zapleczem produkcyjnym. W skład lokalu wchodzi część handlowa, do której jest wejście od strony ulicy biegnącej od rynku Świdnicy wraz z dużą szklaną witryną sprzedażową oraz część produkcyjna.
220,000 zł

Mieszkanie w Śródmieściu z balkonem

Wałbrzych, Śródmieście

3Room(s)
1Bathroom(s)
5Picture(s)
97
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 97m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni z balkonem oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze, trzypiętrowej kamienicy, w której została przeprowadzony remont.
179,000 zł
54 WynikówNa stronę

Skontaktuj się z Nami

Telefon: 722 27 27 15
Email: biuro@akwadratnieruchomosci.pl
Ulica: HENRYKA SIENKIEWICZA 7/4
Kod pocztowy: 58-300
Miasto: WAŁBRZYCH