Strona Główna

Opcje sortowania
  • Data dodania
  • Cena
  • Powierzchnia
Siatka
Lista

Trzypokojowe mieszkanie na Białym Kamieniu

3Room(s)
1Bathroom(s)
12Picture(s)
58
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 58m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje. Ogrzewanie gazowe typu Mora Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze, trzypiętrowej kamienicy.
157,000 zł

Pensjonat w Szczawnie-Zdrój

PrywatnyParking(s)
10Picture(s)
Hotel położony w centralnej części uzdrowiska, funkcjonujący, dochodowy, z wyrobioną marką, dysponujący 49 miejscami noclegowymi: 5 pokoi jednoosobowych, 11 pokoi dwuosobowych, 6 pokoi trzyosobowych, 1 pokój czteroosobowy, 2 apartamenty dwuosobowe, 15 miejsc parkingowych. Budynek ma 4 piętra o powierzchni użytkowej ok 700m2.
1,999,000 zł

Duża kawalerka w zielonej części Starego Zdroju

Wałbrzych, Stary Zdrój

1Room(s)
1Bathroom(s)
7Picture(s)
35
Mieszkanie wolne od 1 lipca 2020r Polecamy do wynajęcia mieszkanie w zielonej okolicy Starego Zdroju o powierzchni 35m2. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze kameralnej kamienicy.
1,050 zł za miesiąc

2 pokoje po kapitalnym remoncie

Wałbrzych, Podzamcze

2Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
9Picture(s)
36
Tylko w naszym biurze. Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 36m2. Lokal po kapitalnym remoncie wykonanym przy użyciu wysokiej klasy materiałów. Mieszkanie zostało wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty i meble. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, z czego jeden otwarty na widną kuchnię oraz łazienki z wc.
1,300 zł za miesiąc

Mieszkanie z ogródkiem w cichej okolicy Podgórza

2Room(s)
1Bathroom(s)
8Picture(s)
41
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w zielonej okolicy Podgórza o powierzchni 41m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego oraz łazienki z wc z oknem. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje. Nowoczesne elektryczne ogrzewanie na podczerwień, każde z pomieszczeń sterowane oddzielnie.
145,000 zł

Trzy pokoje z jasną kuchnią na Piaskowej Górze

Wałbrzych, Piaskowa Góra

3Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
16Picture(s)
51
Oferta tylko w naszym biurze. Na sprzedaż mieszkanie na Piaskowej Górze. Położony na 4 piętrze lokal składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki, wc i dużego przedpokoju. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach kafle. Wymienione instalacje, łazienka i toaleta w kaflach, ciepła woda z pec, okna pcv. W sypialni i na przedpokoju pojemne szafy w zabudowie.
160,000 zł

Mieszkanie umeblowane do wynajęcia

Wałbrzych, Podzamcze

2Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
9Picture(s)
36
Mieszkanie wolne od 6 lipca 2020r Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 36m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje. Mieszkanie usytuowane na szóstym piętrze, dziesięciopiętrowego bloku po termomodernizacji.
1,200 zł za miesiąc

3 pokojowe mieszkanie w Szczawnie-Zdrój 54,5m2

3Room(s)
1Bathroom(s)
8Picture(s)
55
Do sprzedania mieszkanie Szczawnie-Zdrój o powierzchni 54,5m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze, dwupiętrowej kamienicy.
220,000 zł

Mieszkanie w Centrum Wałbrzycha

Wałbrzych, Śródmieście

2Room(s)
1Bathroom(s)
7Picture(s)
60
Na sprzedaż lokal mieszkanie w wałbrzyskim Rynku. Położony na pierwszym piętrz lokal składa się z dwóch pokoi, z czego jeden z nich nie ma okna, kuchni, łazienki i wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele i kafle, okna pcv od podwórka. Ogrzewanie elektryczne. W mieszkaniu nie ma gazu, natomiast jest on w budynku i jest możliwość wykonania ogrzewania gazowego.
120,000 zł
63 WynikówNa stronę

Skontaktuj się z Nami

Telefon: 722 27 27 15
Email: biuro@akwadratnieruchomosci.pl
Ulica: HENRYKA SIENKIEWICZA 7/4
Kod pocztowy: 58-300
Miasto: WAŁBRZYCH