Mieszkania – Na Sprzedaż

Mieszkania na sprzedaż

Opcje sortowania
  • Data dodania
  • Cena
  • Powierzchnia
Siatka
Lista

Mieszkanie 4 pokojowe w Śródmieściu

Wałbrzych, Śródmieście

4Room(s)
2Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
11Picture(s)
104
OFERTA NA WYŁAĆZNOŚĆ. Na sprzedaż duże i stylowe mieszkanie w dzielnicy Śródmieście. Położony na trzecim piętrze lokal składa się z salonu otwartego na kuchnię z wyspą, trzech sypialni, łazienki, wc, przedpokoju i dodatkowo wydzielonego miejsc na stół jadalny i bardzo dużą szafę w zabudowie ( głębokość 1,5m).
270,000 zł

Mieszkanie na Piaskowej Górze

Wałbrzych, Piaskowa Góra

2Room(s)
1Bathroom(s)
7Picture(s)
37
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 37m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze, czteropiętrowego bloku po termomodernizacji.
142,000 zł

Kawalerka na Osiedlu Piastowskim

Świebodzice, Osiedle Piastowskie

1Room(s)
1Bathroom(s)
6Picture(s)
34
Do sprzedania mieszkanie w Świebodzicach na Osiedlu Piastowskim o powierzchni 33,7m2. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie posiada duży balkon. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv. Mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze, czteropiętrowego bloku, niskie koszty utrzymania mieszkania.
134,000 zł

Mieszkanie w Śródmieściu z miejkim ogrzewaniem

Wałbrzych, Śródmieście

2Room(s)
8Picture(s)
55
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 55m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje. Mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku po termomodernizacji 1991 r.
145,000 zł

Mieszkanie na Piaskowej Górze

Wałbrzych, Piaskowa Góra

2Room(s)
1Bathroom(s)
7Picture(s)
33
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 33m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu nowe okna pcv, reszta mieszkania do własnej aranżacji. Mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze, czteropiętrowego bloku po termomodernizacji. Niskie koszty utrzymania mieszkania.
125,000 zł

Mieszkanie z przydomowym ogrodem oraz garażem

Szczawno-Zdrój

3Room(s)
1Bathroom(s)
10Picture(s)
76
Do sprzedania mieszkanie w Szczawnie-Zdrój o powierzchni 76m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje.
305,000 zł
38 WynikówNa stronę

Skontaktuj się z Nami

Telefon: 722 27 27 15
Email: biuro@akwadratnieruchomosci.pl
Ulica: HENRYKA SIENKIEWICZA 7/4
Kod pocztowy: 58-300
Miasto: WAŁBRZYCH