Mieszkania – Na Sprzedaż

Mieszkania na sprzedaż

Opcje sortowania
  • Data dodania
  • Cena
  • Powierzchnia
Siatka
Lista

Wyremontowane mieszkanie w Szczawnie-Zdrój

Szczawno-Zdrój

3Room(s)
1Bathroom(s)
7Picture(s)
58
Do sprzedania mieszkanie w Szczawnie-Zdrój o powierzchni 58m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu połączonego z jadalnią oraz kuchnią, dwóch sypialni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje.
239,000 zł

Rozkładowe mieszkanie na parterze

Wałbrzych, Piaskowa Góra

2Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
8Picture(s)
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 39m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. Mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze, czteropiętrowego bloku po termomodernizacji.
169,500 zł

Mieszkanie w wyremontowanej kamienicy

Wałbrzych, Nowe Miasto

3Room(s)
1Bathroom(s)
8Picture(s)
90
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Nowe Miasto o powierzchni 90m2. Mieszkanie do własnej aranżacji składa się z trzech pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc z oknem. W mieszkaniu nowe okna pcv, wymienione instalacje gazowa oraz elektryczna. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze, pięknie wyremontowanej kamienicy. Ogrzewanie elektryczne CO. Mieszkanie bardzo słoneczne.
185,000 zł

Drugie piętro w czteropietrowcu, po generalnym remoncie

Wałbrzych, Podzamcze

3Room(s)
1Bathroom(s)
12Picture(s)
66
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 66m2. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, dwóch sypialni, łazienki oraz wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv w kolorze antracyt, wymienione instalacje oraz stolarka wewnętrzna.
299,000 zł

Rozkładowe mieszkanie w Śródmieściu

Wałbrzych, Śródmieście

3Room(s)
1Bathroom(s)
10Picture(s)
92
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 92m2. Mieszkanie składa się z trzech poki, widnej kuchni oraz łazienki z wc. Mieszkanie po remoncie, poza jednym pokojem. Na ścianach gładzie, na podłogach panlele oraz płytki ceramiczne. Ogrzewanie gazowe, piec dwu funkcyjny, wymienione okna pcv.
235,000 zł

Mieszkanie w Śródmieściu z balkonem

Wałbrzych, Śródmieście

3Room(s)
1Bathroom(s)
5Picture(s)
97
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 97m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni z balkonem oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze, trzypiętrowej kamienicy, w której została przeprowadzony remont.
179,000 zł
34 WynikówNa stronę

Skontaktuj się z Nami

Telefon: 722 27 27 15
Email: biuro@akwadratnieruchomosci.pl
Ulica: HENRYKA SIENKIEWICZA 7/4
Kod pocztowy: 58-300
Miasto: WAŁBRZYCH