Mieszkania – Na Sprzedaż

Mieszkania na sprzedaż

Opcje sortowania
  • Data dodania
  • Cena
  • Powierzchnia
Siatka
Lista

Stylowe, bezczynszowe mieszkanie w dwurodzinnej kamienicy

Boguszów Gorce - Boguszów

3Room(s)
1Bathroom(s)
PrywatnyParking(s)
19Picture(s)
69
TYLKO W NASZYM BIURZE! Na sprzedaż klimatyczne, bezczynszowe mieszkanie w Boguszowie-Gorcach w budynku dwurodzinnym. Położony na pierwszym piętrze lokal ( całe piętro) składa się z salonu otwartego na kuchnię ( istnieje możliwość zamknięcia kuchni), dwóch sypialni, łaznienki z wc i przedpokoju z miejscem na pojemną szafę. Mieszkanie przeszło kapitalny remont.
367,000 zł

3-pokojowe mieszkanie Podzamcze 60,70 m2

3Room(s)
1Bathroom(s)
10Picture(s)
61
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 60,70 m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Okna pcv 3 szybowe. W cenie mieszkania meble kuchenne w zabudowie oraz dwie szafy.
349,000 zł

3-pokojowe mieszkanie na Podzamczu 61m2

3Room(s)
1Bathroom(s)
8Picture(s)
61
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 61m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. W mieszkaniu na ścianach gładzie oraz tynk strukturalny, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Okna pcv.
320,000 zł

Mieszkanie w Świebodzicach z dużym potencjałem

2Room(s)
1Bathroom(s)
9Picture(s)
69
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Do sprzedania mieszkanie w Świebodzicach o powierzchni 69,13m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, dużej widnej kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Mieszkanie posiada dużą werandę, która nie jest wliczona do metrażu mieszkania. Do mieszkania przynależy komórka znajdująca się za budynkiem, na ogrodzonym terenie, gdzie można parkować samochód.
345,000 zł

Mieszkanie z przydomowym ogródkiem

2Room(s)
1Bathroom(s)
9Picture(s)
45
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 45 m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej dużej kuchni, łazienki z wc z oknem oraz przedpokoju. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele ora płytki ceramiczne. Okna pcv, instalacja elektryczna miedziana.
210,000 zł

3 mieszkania w jednej kamienicy Szczawno-Zdrój

2Room(s)
1Bathroom(s)
6Picture(s)
63
Do sprzedania mieszkani3 w Szczawnie-Zdroju o powierzchni 63m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc z oknem oraz przedpokoju. W mieszkaniu na ścianach regipsy, na podłogach płyty OSB, okna pcv, wymienione instalacje, przygotowanie pod ogrzewanie podłogowe. Mieszkanie znajduje się na parterze kamienicy. Brak ogrzewania.
250,000 zł
25 WynikówNa stronę

Skontaktuj się z Nami

Telefon: 722 27 27 15
Email: biuro@akwadratnieruchomosci.pl
Ulica: HENRYKA SIENKIEWICZA 7/4
Kod pocztowy: 58-300
Miasto: WAŁBRZYCH