Strona Główna

Opcje sortowania
  • Data dodania
  • Cena
  • Powierzchnia
Siatka
Lista

2 pokoje w Mieroszowie

Mieroszów

2Room(s)
1Bathroom(s)
8Picture(s)
49
Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w Mieroszowie. Położony na parterze lokal składa się z salonu, kuchni i przedpokoju na jednym poziomie oraz sypialni, łazienki i wc , do których to prowadzą 3 stopnie niżej. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Na ścianach gładzie, na podłogach panele, okna pcv, ogrzewanie centralne elektryczne.
99,900 zł

1 piętro Piaskowa Góra

Wałbrzych, Piaskowa Góra

2Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
12Picture(s)
41.50
TYLKO W NASZYM BIURZE. Na sprzedaż mieszkanie na Piaskowej Górze w budynku czteropiętrowym. Położony na pierwszym piętrze lokal składa się z dwóch pokoi, widnej oddzielnej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. W mieszkaniu na ścianach gładzie i tapety, na podłogach panele i wykładzina. Okna pcv, instalacje częściowo wymienione. W sypialni duża szafa w zabudowie.
149,000 zł

Działka budowlana w miejscowości Objezierze, gm. Krzęcin, woj. Zachodn

2Picture(s)
4,000
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 40 arów w miejscowości Objezierze, gm. Krzęcin, woj. Zachodniopomorskie. Działka dla której została wydana decyzja o warunkach zabudowy na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną - budowa dwóch wolnostojących budynków mieszkalnych jednorodzinnych z garażami wbudowanymi wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu.
160,000 zł

Mieszkanie z dużym potencjałem

Wałbrzych, Stary Zdrój

3Room(s)
1Bathroom(s)
9Picture(s)
61
TYLKO W NASZYM BIURZE. Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Stary Zdrój. Położony na drugim piętrze lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju i mensardy. Mieszkanie przeznaczone do własnej aranżacji, na podłogach panele i wykładziny, wymienione okna w kuchni. Dach i klatka chodowa po remoncie. Do mieszkania przynależą dwie piwnice o powierzchni 6 m2 i 4m2.
110,000 zł

4-pokojowe mieszkanie na Piaskowej Górze

4Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
12Picture(s)
58
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 56,52m2. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. W mieszkaniu okna pcv, na ścianach panele, reszta mieszkania do własnej aranżacji. Mieszkanie usytuowane na dziesiątym piętrze, dziesięciopiętrowego bloku po termomodernizacji.
189,000 zł

3 pokoje na Podzamczu po remoncie

Wałbrzych, Podzamcze

3Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
14Picture(s)
63
OFERTA GODNA POLECENIA! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Podzamcze gotowe do wprowadzenia. Położony na trzecim piętrze lokal składa się z dużego, otwartego salonu, dwóch sypialni, widnej kuchni, łazienki, wc i przedpokoju z szafą w zabudowie. W  mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele i kafle, okna pcv, wymienione wszystkie instalacje.
249,000 zł

Lokal do wynajęcia w wysokim standardzie

Wałbrzych, Podzamcze

2Bathroom(s)
6Picture(s)
11
Do wynajęcia dwa nowe lokale w bardzo atrakcyjnej części osiedla Podzamcze w Wałbrzychu. Pomieszczenia przeznaczone na działalność związaną z branżą zdrowie i uroda o powierzchni 10 i 11m2. Do dyspozycji najemcy będzie zaplecze socjalne i oddzielna toaleta (po uzgodnieniu możliwość korzystania z pomieszczenie przeznaczonego do sterylizacji sprzętu).
900 zł za miesiąc

Powierzchnia biurowa z halą magazynową

3Room(s)
2Bathroom(s)
13Picture(s)
120
Do wynajęcia powierzchnia biurowa w Wałbrzychu w dzielnicy Szczawienko o powierzchni 120m2. Biuro o łącznej powierzchni 120m2 na obecną chwilę składa się z trzech pomieszczeń biurowych, pomieszczenia kuchennego oraz dwóch niezależnych toalet. Istnieje możliwość dopasowania pomieszczeń pod indywidualne potrzeby Najemcy.
4,800 zł za miesiąc

2 pokojowe mieszkanie w Szczawnie-Zdrój 48,60m2

2Room(s)
1Bathroom(s)
8Picture(s)
49
Do sprzedania mieszkanie w Szczawnie-Zdroju o powierzchni 48,60m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje zarówno gazowa jak i elektryczna. Mieszkanie w pełni rozkładowe, wejścia do wszystkich pomieszczeń z przedpokoju.
199,000 zł
53 WynikówNa stronę

Skontaktuj się z Nami

Telefon: 722 27 27 15
Email: biuro@akwadratnieruchomosci.pl
Ulica: HENRYKA SIENKIEWICZA 7/4
Kod pocztowy: 58-300
Miasto: WAŁBRZYCH