Strona Główna

Opcje sortowania
  • Data dodania
  • Cena
  • Powierzchnia
Siatka
Lista

Dwupoziomowe mieszkanie z dwoma balkonami

3Room(s)
1Bathroom(s)
10Picture(s)
61
Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 60,63m2. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni połączonej z jadalnią, łazienki z wc oraz dwóch sypialni na poddaszu. Na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczna, nowe okna pcv w kolorze drewna, wymieniona instalacje. Miejskie ogrzewanie.
290,000 zł

Mieszkanie z bezpośrednim wyjściem na ogród

2Room(s)
1Bathroom(s)
10Picture(s)
48
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w zielonej części Starego Zdroju o powierzchni 48m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni z jadalnią oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje. Ogrzewanie gazowe piec dwufunkcyjny oraz kominek.
230,000 zł

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie na Piaskowej Górze

3Room(s)
1Bathroom(s)
8Picture(s)
50
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 50m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje. Mieszkanie w pełni rozkładowe. Wysoki parter, czteropiętrowego bloku po termomodernizacji.
229,000 zł

Klimatyczne mieszkanie w wyremontowanej kamienicy

2Room(s)
1Bathroom(s)
10Picture(s)
68
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podgórze o powierzchni 67,19m2. Mieszkanie składa się z dóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc z oknem. W mieszkaniu zostały wymienione dwa okna, w kuchni oraz łazience. Na ścianach gładzie na podłogach deski oraz płytki ceramiczne. Wc po remoncie.
95,000 zł

3 pokojowe mieszkanie 68,5m2

Wałbrzych

3Room(s)
1Bathroom(s)
11Picture(s)
68
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 68,5m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki oraz wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze, dziesięciopiętrowego bloku po termomodernizacji.
249,000 zł

Lokal w centrum Piaskowej Góry

Wałbrzych, Piaskowa Góra

2Room(s)
1Bathroom(s)
PrywatnyParking(s)
6Picture(s)
16
Do wynajęcia lokal w centrum Piaskowej Góry. Położony na pierwszym piętrze lokal składa się z dwóch pomieszczeń, co umożliwia obsługę dwóch osób jednocześnie lub zagospodarowanie małego zaplecza, magazynu. Na ścianach gładzie, na podłodze wykładzina pcv, duże okno od strony ulicy, podłączenia do sieci internetowej. Bardzo dobra lokalizacja.
480 zł za miesiąc

Lokal w centrum Piaskowej Góry

Wałbrzych, Piaskowa Góra

2Room(s)
1Bathroom(s)
PrywatnyParking(s)
3Picture(s)
11
Do wynajęcia lokal w centrum Piaskowej Góry. Położony na pierwszym piętrze lokal został przedzielony ścianką, co umożliwia obsługę dwóch osób jednocześnie lub zagospodarowanie małego zaplecza. Na ścianach gładzie, na podłogach panele, duże okno, podłączenia do sieci internetowej. Możliwość przemalowania lokalu na biało przed przekazaniem nowemu najemcy.
330 zł za miesiąc

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie na Podzamczu

2Room(s)
1Bathroom(s)
12Picture(s)
54
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 54m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki oraz wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje. Mieszkanie posiada balkon. Stolarka wewnętrzna wymieniona, podwójne drzwi wejściowe.
179,000 zł

Mieszkanie do wynajęcia na Piaskowej Górze

2Room(s)
1Bathroom(s)
8Picture(s)
29
Mieszkanie wolne od 1 czerwca 2020r Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 29m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje.
1,150 zł za miesiąc
63 WynikówNa stronę

Skontaktuj się z Nami

Telefon: 722 27 27 15
Email: biuro@akwadratnieruchomosci.pl
Ulica: HENRYKA SIENKIEWICZA 7/4
Kod pocztowy: 58-300
Miasto: WAŁBRZYCH