Strona Główna

Opcje sortowania
  • Data dodania
  • Cena
  • Powierzchnia
Siatka
Lista

Przestronna kawalerka w centrum miasta 42m2

1Room(s)
1Bathroom(s)
10Picture(s)
42
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 42m2. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie po remoncie, na ścianach tynk strukturalny, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Okna pcv, wymienione instalacje. Ogrzewanie gazowe typu mora.
159,000 zł

3-pokojowe mieszkanie Biały Kamień do wprowadzenia

3Room(s)
13Picture(s)
58
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 57,10 m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, z czego jeden połączony z kuchnią, łazienki, wc oraz przedpokoju. W mieszkaniu na ścianach gładzie, tynk strukturalny oraz cegła, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje elektryczne, wodne oraz kanalizacyjne.
326,000 zł

3-pokoje, do zamieszkania, zielona okolica

3Room(s)
1Bathroom(s)
11Picture(s)
44
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście, okolice ul. Łukowej oraz Czajkowskiego. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 44m2 składa się z trzech pokoi z czego jeden połączony z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne.
295,000 zł

Słoneczna kawalerka na Podzamczu

Wałbrzych, Podzamcze

1Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
7Picture(s)
26
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Na sprzedaż słoneczna i ciepła kawalerka w dzielnicy Podzamcze. Położony na 3 piętrze lokal składa się z dużego ustawnego pokoju, widnej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Wymienione instalacje, łazienka po remoncie, na ścianach gładzie, kuchnia do odświeżenia. Widok z okien na teren zielony. Bardzo dobra lokalizacja.
165,000 zł

Komfortowe mieszanie do wynajęcia 105m2

4Room(s)
1Bathroom(s)
9Picture(s)
105
Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Szczawienko o powierzchni 105m2. Mieszkanie składa się z obszernego salony, połączonego z jadalnią oraz kuchnią, gdzie w centralnym miejscu znajduje się kominek, trzech sypialni, łazienki z wc, osobnego wc oraz garderoby. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Mieszkanie posiada dwa duże balkony.
4,000 zł za miesiąc

Trzy pokoje z widokiem na Chełmiec

Wałbrzych, Biały Kamień

3Room(s)
1Bathroom(s)
15Picture(s)
66
Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 60.9m2 z przynależną piwnicą o pow. 5,7m2. Położony na drugim piętrze lokal składa się z salonu otwartego na kuchnię z balkonem, dwóch sypialni z czego mniejsza z balkonem, łazienki, wc i dużego przedpokoju z dwiem pojemnymi szafami w zabudowie.
2,150 zł za miesiąc

Mieszkania Sprzedaż- Nowa niższa cena!!!

Wałbrzych, Śródmieście

6Room(s)
2Bathroom(s)
18Picture(s)
140
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Na sprzedaż mieszkanie o powirzchni 140m2. Lokal położony na czwartym piętrze stylowej kamienicy w Śródmieściu. Lokal składa się z 6 pokoi ( pierwotnie były 4, bez większej ingerncji można powrócić do stanu pierwotnego), kuchni, dwóch łazienek,trzech toale, pomieszczenia gospodarczego i dużego przedpokoju.
290,000 zł

Dwa pokoje idealne pod inwestycję

Wałbrzych, Piaskowa Góra

2Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
10Picture(s)
36
Na sprzedaż mieszkanie na Piaskowej Górze. Położonyna 8 piętrze lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Mieszkanie do odświeżenia. Na ścianach panele i kafle,na ścianach gładzie, w  sypialni duża szafa w zabudowie. Lokal posiada balkon i piwnicę. Przed budynkiem parking. Bardzo dobra lokalizacja.
149,000 zł

Podzamcze, 3 pokoje, do wprowadzenia

3Room(s)
1Bathroom(s)
11Picture(s)
62
Do sprzedania spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 61,80m2. Wejście do budynku z poziomu 0. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. W mieszkaniu na ścianach gładzie oraz tynk strukturalny, na podłogach deska barlinecka oraz płytki ceramiczne.
359,000 zł
79 WynikówNa stronę

Skontaktuj się z Nami

Telefon: 722 27 27 15
Email: biuro@akwadratnieruchomosci.pl
Ulica: HENRYKA SIENKIEWICZA 7/4
Kod pocztowy: 58-300
Miasto: WAŁBRZYCH