Strona Główna

Opcje sortowania
  • Data dodania
  • Cena
  • Powierzchnia
Siatka
Lista

Wolno stojący dom na pięknej działce

Wałbrzych, Podgórze

5Room(s)
2Bathroom(s)
PrywatnyParking(s)
18Picture(s)
207
Do sprzedania wolno stojący dom w Wałbrzychu o powierzchni 207m2. Dom na parterze składa się z wiatrołapu, salonu połączonego z jadalnią oraz kuchnią, wyjście na ogród zarówno z części jadalnianej jak i salonowej, sypialni dla gości z łazienką z wc z oknem wraz z wyjściem na ogród, kotłowni i osobnego wc.
890,000 zł

Mieszkanie do wprowadzenia

Wałbrzych, Nowe Miasto

2Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
10Picture(s)
45
MIESZKANIE DO WROWADZENIA! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w bocznych uliczkach Nowego Miasta. Położony na pierwszym piętrze lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni z zadudowie ze sprzętem, łazienki z wc i oknem oraz przedpokoju. Mieszkanie po kapitalnym remoncie wykonanym z wysoką starannością.
169,000 zł

3 pokojowe mieszkanie w Śródmieściu

Wałbrzych, Śródmieście

3Room(s)
1Bathroom(s)
10Picture(s)
82
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 81,16m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. Na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje. Trzeci piętro, trzypiętrowej kamienicy po termomodernizacji. Dobra lokalizacja, blisko sklepy, szkoła, komunikacja miejska.
180,000 zł

2 piętro, budynek 4 piętrowy

Wałbrzych, Piaskowa Góra

2Room(s)
2Bathroom(s)
6Picture(s)
41
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 41m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje. Mieszkanie wymaga odświeżenia. Drugie piętro, budynek czteropiętrowy po termomodernizacji.
159,000 zł

Rozkładowe mieszkanie w ogrodzonym budynku

Wałbrzych, Nowe Miasto

2Room(s)
1Bathroom(s)
8Picture(s)
50
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Nowe Miasto o powierzchni 50m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze, pięciopiętrowego bloku.
145,000 zł

Mieszkanie na 1 piętrze, po remoncie

Wałbrzych, Stary-Zdrój

2Room(s)
1Bathroom(s)
9Picture(s)
61
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu na pograniczu Starego Zdroju, Śródmieścia o powierzchni 61,65m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc z oknem oraz garderoby. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne, nowe okna pcv, wymienione instalacje. Ogrzewanie gazowe piec dwu funkcyjny.
159,900 zł

Lokale biurowe do wynajęcia

Wałbrzych, Szczawienko

2Room(s)
1Bathroom(s)
PrywatnyParking(s)
4Picture(s)
33
Do wynajęcia dwa pomieszczenia biurowe w dzielnicy Szczawienko o powierzchni 33 m2 - 600 zł, 27 m2 - 400 zł oraz pomieszczenie magazynowo-gospodarcze o powierzchni 9 m2 za cenę 200 zł. Lokale położone na pierwszym piętrze budynku biurowego. Przed budynkiem parking dla najemców, jak i dla klientów. W cenę wynajmu wliczone ogrzewanie.
600 zł za miesiąc

Mieszkanie w spokojnej części Nowego Miasta

Wałbrzych, Nowe Miasto

2Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
11Picture(s)
43
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Na sprzedaż mieszkanie położone w bocznych uliczkach Nowego Miasta. Położony na wysokim parterze lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi ( w jednym z nich duża szafa w zabudowie, druga szafa w przedpokoju), kuchni, łazienki z wc i oknem i przedpokoju.
159,000 zł

Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu

Wałbrzych, Śródmieście

2Room(s)
1Bathroom(s)
10Picture(s)
53
Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 52,30m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi z czego jeden połączony został z aneksem kuchenny, antresoli, łazienki z wc oraz garderoby. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Na ścianach gładzie, na podłogach deska oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv.
1,400 zł za miesiąc
54 WynikówNa stronę

Skontaktuj się z Nami

Telefon: 722 27 27 15
Email: biuro@akwadratnieruchomosci.pl
Ulica: HENRYKA SIENKIEWICZA 7/4
Kod pocztowy: 58-300
Miasto: WAŁBRZYCH