Strona Główna

Opcje sortowania
  • Data dodania
  • Cena
  • Powierzchnia
Siatka
Lista

Trzypoziomowe mieszkanie na Białym Kamieniu

5Room(s)
2Bathroom(s)
10Picture(s)
121
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 121m2. Mieszkanie z wejściem z parteru gdzie znajduje się przedpokój oraz pokój, Piętro mieszkania to obszerny salon, niezależna widna kuchnia oraz łazienka z wc, poddasze stanowią trzy sypialnie oraz łazienka z wc z oknem. Możliwość zrobienia wejścia do mieszkania z pierwszego piętra budynku.
220,000 zł

Działka inwestycyjna pod zabudowę osiedla domów

3Picture(s)
13,187
OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE !!! Na sprzedaż działka budowlana inwestycyjna z pozwoleniem na budowę osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej - w sumie 30 segmentów mieszkalnych.   Działka o powierzchni 13187,01m2 położona w miejscowości Wałbrzych dzielnica Biały Kamień.
1,880,000 zł

Dwupoziomowe klimatyczne mieszkanie w Centrum Miasta Świebodzic

4Room(s)
1Bathroom(s)
11Picture(s)
86
Do sprzedania mieszkanie w Świebodzicach o powierzchni 86m2. Mieszkanie składa się na pierwszym poziomie z salonu, sypialni, kuch oraz łazienki z wc, drugi poziom to dwie sypialnie oraz garderoba. W mieszkaniu na ścianach gładzie oraz cegła, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne, nowe okna pcv oraz drewniane połaciowe. Wymienione instalacje.
319,000 zł

2 pokoje z ogrzewaniem gazowym

Wałbrzych, Podgórze

2Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
12Picture(s)
55
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Na sprzedaż przytulne mieszkanie na Podgórzu. Położony na 2 piętrze lokal składa się z dwóch pokoi, dużej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. W mieszkaniu na ścianach gładzie, obniżone sufity, okna pcv, wymieniona instalacja elektryczna i gazowa, na podłogach wykładzina, a w łazience kafle. Ogrzewanie piec gazowy dwufunkcyjny.
105,000 zł

2 pokoje na Nowym Mieście

Wałbrzych, Nowe Miasto

2Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
7Picture(s)
44
Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Nowe Miasto. Lokal położy na trzecim piętrze kamienicy po termomodernizacji i remoncie dachu. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki w wc i przedpokoju. Mieszkanie do własnej aranżacji. Wymienione okna, instalacja elektryczna i gazowa. Ogrzewanie za pomocą pieca gazowego dwufunkcyjnego.
95,000 zł

2 pokoje po kapitalnym remoncie

Wałbrzych, Nowe Miasto

2Room(s)
1Bathroom(s)
17Picture(s)
45
MIESZKANIE DO WROWADZENIA! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w bocznych uliczkach Nowego Miasta. Położony na pierwszym piętrze lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni z zadudowie ze sprzętem, łazienki z wc i oknem oraz przedpokoju. Mieszkanie po kapitalnym remoncie wykonanym z wysoką starannością.
169,000 zł

Mieszkanie blisko strefy ekonomicznej

Wałbrzych, Szczawienko

2Room(s)
1Bathroom(s)
9Picture(s)
43
Do wynajęcia stylowe mieszkanie w dzielnicy Szczawienko. Położony na pierwszym piętrze lokal składa się z dużego salonu otwartego na kuchnię, dużej sypialni z pojemną szafą, przedpokoju z szafami w zabudowie i miejscami do przechowywania, łazienki z wc i przedpokoju. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele i kafle. Przed blokiem parking do użytku mieszkańców.
1,300 zł za miesiąc

Trzypokojowe mieszkanie na Piaskowej Górze

3Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
8Picture(s)
45
Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 45m2, Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje. Mieszkanie umeblowane jak na zdjęciach, wyposażone w lodówkę oraz pralkę.
1,250 zł za miesiąc

Mieszkanie w Śródmieściu z miejskim ogrzewaniem

3Room(s)
1Bathroom(s)
PrywatnyParking(s)
9Picture(s)
58
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 58,19m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje.
165,000 zł
58 WynikówNa stronę

Skontaktuj się z Nami

Telefon: 722 27 27 15
Email: biuro@akwadratnieruchomosci.pl
Ulica: HENRYKA SIENKIEWICZA 7/4
Kod pocztowy: 58-300
Miasto: WAŁBRZYCH