Komercyjne – Na Wynajem

Komercyjne na wynajem

Opcje sortowania
  • Data dodania
  • Cena
  • Powierzchnia
Siatka
Lista

Lokal usługowy w doskonałej lokalizacji

Wałbrzych, Podzamcze

1Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
6Picture(s)
25
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Do wynajęcia klimatyzowany lokal położony  w dzielnicy Podzamcze w bardzo dobrym punkcie. Składa się z sali (którą można przedzielić na dwa stanowiska pracy), miejscem na recepcję, toalety, miejsca dla osoby oczekującej i pojemnej szafy. Lokal gotowy, nie wymaga nakładów finansowych. Wyposażony w zabudowaną szafę oraz pojemne szafki z szufladami.
1,700 zł za miesiąc

Lokal w centrum Piaskowej Góry

Wałbrzych, Piaskowa Góra

1Room(s)
1Bathroom(s)
PrywatnyParking(s)
5Picture(s)
15
Do wynajęcia przytulny lokal w centrum Piaskowej Góry. Lokal położony na pierwszym piętrze. Na ścianach gładzie, na podłodze wykładzina pcv, duże okno z roletą o strony ulicy, podłączenia do sieci internetowej. Bardzo dobra lokalizacja. Budynek położony bezpośrednio przy ciągu pieszo-jezdniowym.
450 zł za miesiąc

Lokal użytkowy przy ul. Wrocławskiej

Wałbrzych, Szczawienko

1Room(s)
1Bathroom(s)
4Picture(s)
25
Do wynajęcia lokal przy ul. Wrocławskiej w dzielnicy Szczawienko. Lokal składa się z sali sprzedaży i toalety. Duża witryna i rolety antywłamaniowe. Bardzo dobra lokalizacja, tuż przy głównej drodze z parkingiem koło budynku. Koszt 1000 zł - do negocjacji plus media. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji Anna Dąbrowska tel.
1,000 zł za miesiąc

Lokal handlowo-usługowo-biurowy Kamienna Góra

2Room(s)
1Bathroom(s)
8Picture(s)
123
Do wynajęcia lokal użytkowy w Kamiennej Górze o powierzchni 123m2. Lokal usytuowany na parterze trzypiętrowego budynku. Lokal z przeznaczeniem na działalność usługowo-handlowo-biurową. W lokalu na ścianach gładzie, na podłogach kafle, ogrzewanie za pomocą pieca gazowego dwufunkcyjnego. Przed budynkiem możliwość parkowania.
3,500 zł za miesiąc

Do wynajęcia lokal gastronomiczno-usługowy

Wałbrzych, Biały Kamień

5Room(s)
2Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
8Picture(s)
130
Do wynajęcia lokal w dzielnicy Biały Kamień stale prosperujący. Składa się on z sali z barem obsługi, dwóch połączonych ze sobą sal ( do jednej z nich przylega przeszklony pokój), zaplecza kuchennego, dwóch toalet i magazynu. Do lokalu przylega ogródek piwny z trzema stolikami, przed lokalem grill. Dobra lokalizacja w otoczeniu bloków i kamienic.
3,000 zł za miesiąc

Lokal usługowo-handlowo-biurowy Szczawno-Zdrój

2Room(s)
1Bathroom(s)
6Picture(s)
31
Do wynajęcia lokal usługowo-handlowo-biurowy w Szczawnie-Zdrój o powierzchni 31m2. Lokal składa się z głównej sali sprzedaży, zaplecza oraz wc. Na ścianach gładzie, na podłogach płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, duża witryna wystawowa. Wejście do lokalu z głównego ciągu pieszych oraz dla pracowników oraz dostawy od podwórka.
1,490 zł za miesiąc
10 WynikówNa stronę

Skontaktuj się z Nami

Telefon: 722 27 27 15
Email: biuro@akwadratnieruchomosci.pl
Ulica: HENRYKA SIENKIEWICZA 7/4
Kod pocztowy: 58-300
Miasto: WAŁBRZYCH