Komercyjne – Na Wynajem

Komercyjne na wynajem

Opcje sortowania
  • Data dodania
  • Cena
  • Powierzchnia
Siatka
Lista

Lokal użytkowy w sercu miasta 43m2

1Bathroom(s)
5Picture(s)
43
Do wynajęcia lokal użytkowy w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 43m2. Lokalu składa się z sali sprzedaży, zaplecza oraz wc. Parter wyremontowanej kamienicy. Lokal posiada dużą witrynę wystawową. Przed lokalem możliwość usytuowania kliku stolików oraz krzeseł w sezonie letnim. Ogrzewanie lokalu za pomocą pieca typu koza oraz elektryczne.
1,900 zł za miesiąc

Lokal w centrum Piaskowej Góry

Wałbrzych, Piaskowa Góra

1Room(s)
1Bathroom(s)
PrywatnyParking(s)
5Picture(s)
15
Do wynajęcia przytulny lokal w centrum Piaskowej Góry. Lokal położony na pierwszym piętrze. Na ścianach gładzie, na podłodze wykładzina pcv, duże okno z roletą o strony ulicy, podłączenia do sieci internetowej. Bardzo dobra lokalizacja. Budynek położony bezpośrednio przy ciągu pieszo-jezdniowym.
450 zł za miesiąc

Lokal użytkowy przy ul. Wrocławskiej

Wałbrzych, Szczawienko

1Room(s)
1Bathroom(s)
4Picture(s)
25
Do wynajęcia lokal przy ul. Wrocławskiej w dzielnicy Szczawienko. Lokal składa się z sali sprzedaży i toalety. Duża witryna i rolety antywłamaniowe. Bardzo dobra lokalizacja, tuż przy głównej drodze z parkingiem koło budynku. Koszt 1000 zł - do negocjacji plus media. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji Anna Dąbrowska tel.
1,000 zł za miesiąc

Do wynajęcia lokal gastronomiczno-usługowy

Wałbrzych, Biały Kamień

5Room(s)
2Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
8Picture(s)
130
Do wynajęcia lokal w dzielnicy Biały Kamień stale prosperujący. Składa się on z sali z barem obsługi, dwóch połączonych ze sobą sal ( do jednej z nich przylega przeszklony pokój), zaplecza kuchennego, dwóch toalet i magazynu. Do lokalu przylega ogródek piwny z trzema stolikami, przed lokalem grill. Dobra lokalizacja w otoczeniu bloków i kamienic.
3,000 zł za miesiąc

Lokal do wynajęcia na Piaskowej Górze

Wałbrzych, Piaskowa Góra

1Room(s)
1Bathroom(s)
1Picture(s)
16
Do wynajęcia od 1 lutego 2022r. lokal w centrum Piaskowej Góry. Lokal położony na pierwszym piętrze. Na ścianach gładzie, na podłodze wykładzina pcv, duże okno, podłączenia do sieci internetowej. Bardzo dobra lokalizacja. Budynek położony bezpośrednio przy ciągu pieszo-jezdniowym. Duży parking pod budynkiem ( abonament dla najemcy 150 zł miesięcznie), dla klientów bezpłatny.
16 zł za miesiąc

Lokal użytkowy w Centrum miasta Wałbrzycha

3Room(s)
1Bathroom(s)
8Picture(s)
158
Do wynajęcia lokal użytkowy w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 158m2. Lokal składa się z sali sprzedaży o powierzchni 134,4m2, dwóch pomieszczeń na zapleczu kolejno 6,2m2 oraz 12m2 i ciągu komunikacyjnego 4,8m2. Lokal usytuowany na parterze, trzypiętrowej kamienicy, znajdującej się w samym Centrum miasta.
5,000 zł za miesiąc
8 WynikówNa stronę

Skontaktuj się z Nami

Telefon: 722 27 27 15
Email: biuro@akwadratnieruchomosci.pl
Ulica: HENRYKA SIENKIEWICZA 7/4
Kod pocztowy: 58-300
Miasto: WAŁBRZYCH