Ogłoszenia

Opcje sortowania
  • Data dodania
  • Cena
  • Powierzchnia
Siatka
Lista

Biały Kamień kawalerka z pięknym widokiem

1Room(s)
1Bathroom(s)
5Picture(s)
27
Umowa Najmu Okazjonalnego Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 27m2. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Okna pcv, wymienione instalacje.
1,750 zł za miesiąc

3-pokojowe mieszkanie Piaskowa Góra

3Room(s)
1Bathroom(s)
8Picture(s)
50
Umowa Najmu Okazjonalnego Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 50m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi z czego jeden połączony z aneksem kuchennym, łazienki z wc oraz przedpokoju. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Okna pcv, wymienione instalacje.
2,150 zł za miesiąc

Podzamcze, 2 pokoje, jasna kuchnia

2Room(s)
1Bathroom(s)
9Picture(s)
41
Umowa Najmu Okazjonalnego  Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 41,5. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Mieszkanie usytuowane na siódmym piętrze, dziesięciopiętrowego bloku po termomodernizacji.
2,400 zł za miesiąc

3-pokojowe mieszkanie Podzamcze 60,30m2

3Room(s)
1Bathroom(s)
13Picture(s)
60
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 60,30m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Okna pcv, wymienione instalacje. Mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze, czteropiętrowego bloku po termomodernizacji.
349,000 zł

4-pokojowe mieszkanie Podzamcze 74,80m2

4Room(s)
1Bathroom(s)
12Picture(s)
75
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Do sprzedana mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 74,80m2. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, widnej kuchni, łazienki, wc oraz dużego przedpokoju. W mieszkaniu nowe okna pcv, wyremontowana łazienka oraz wc, reszta pomieszczeń do remontu. Dziewiąte piętro, dziesięciopiętrowego bloku po termomodernizacji.
350,000 zł

Dwupoziomowe mieszkanie Nowe Miasto 105 m2

4Room(s)
1Bathroom(s)
13Picture(s)
105
Do sprzedania dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Nowe Miasto powierzchni 105m2. Pierwsza kondygnacja to: - 2 pokoje - kuchnia - wc - przedpokój Druga kondygnacja: - dwa pokoje - łazienka z oknem  - garderoba - przedpokój W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne.
470,000 zł

Podzamcze 3-pokoje, 54m2 po remoncie

3Room(s)
1Bathroom(s)
8Picture(s)
54
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 54m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki pcv, wymienione instalacje, stolarka wewnętrzna, drzwi wejściowe oraz okna.
344,999 zł

Dom z lokalem użytkowym na parterze przy ciągu pieszo-jezdniowym!

Wałbrzych, Stary Zdrój

3Room(s)
1Bathroom(s)
PrywatnyParking(s)
13Picture(s)
106
Dom z lokalem użytkowym na parterze przy ciągu pieszo-jezdniowym! Na sprzedaż dom położony przy ul. 11 Listopada z lokalem użytkowym na parterze budynku. Nieruchomość położona wzdłuż zabudowy kamienic składa się na parterze z lokalu użytkowego z zapleczem, witryną, wejściem z poziomu 0 bezpośredniu z chodnika. Od strony podwórka wejście do domu.
420,000 zł

Spół. własnościowe prawo do lokalu - 3 pokoje z jasną kuchnią

Wałbrzych, Piaskowa Góra

3Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
12Picture(s)
51
SPÓŁDZIELCZE-WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALU - oferta na wyłączność. Na sprzedaż przestronne mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni 51m2. Położony na wysokim parterze lokal składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki, wc i dużego przedpokoju z miejscem na szafę. Posiada duży balkon.
269,900 zł
55 WynikówNa stronę