Ogłoszenia

Opcje sortowania
  • Data dodania
  • Cena
  • Powierzchnia
Siatka
Lista

Dwupokojowe mieszkanie na Podzamczu 48,5m2

2Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
8Picture(s)
48
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 48,5m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu nowe okna pcv, wymienione instalacje, reszta mieszkania do własnej aranżacji. Mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze, dziesięciopiętrowego bloku po termomodernizacji. Mieszkanie posiada duży balkon.
165,000 zł

Dwupokojowe mieszkanie 37m2 Wrocław

2Room(s)
1Bathroom(s)
6Picture(s)
37
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Do sprzedania mieszkanie we Wrocławiu o powierzchni 37m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, ciemnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach parkiet oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje. Mieszkanie usytuowane na siódmym piętrze, ośmiopiętrowego bloku. Niskie koszty utrzymania mieszkania.
329,000 zł

2-pokojowe mieszkanie na Piaskowej Górze

2Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
9Picture(s)
39
Mieszkanie wolne od połowy grudnia 2020r. Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 39m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje.
1,490 zł za miesiąc

Duże mieszkanie w zielonej części Starego Zdroju

Wałbrzych, Stary Zdrój

4Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
8Picture(s)
94
Na sprzedaż duże mieszkanie w zielonej części Starego Zdroju. Położony na pierwszym piętrze lokal składa się z czterech pokoi, kuchni z małą spiżarnią, łazienki z wc i przedpokoju. Na ścianach tynki i tapety, na podłogach wykładziny i kafle. Mieszkanie do własnej aranżacji z bardzo dużym potencjałem. Budynek po termomodernizacji. Okna pcv, ogrzewanie gazowe.
230,000 zł

2 pokoje na Osiedlu w Gorcach

Boguszów Gorce, Gorce

2Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
10Picture(s)
41
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu w Boguszowie Gorcach ( Gorce). Położony na trzecim piętrze lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica oraz duży zabudowany balkon. W mieszkaniu wymienione wszystkie instalacje.
125,000 zł

Dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu

2Room(s)
1Bathroom(s)
9Picture(s)
42
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 41,60m2. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc z oknem oraz przedpokoju. W mieszkaniu na ścianach tynk strukturalny, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje.
139,000 zł

Trzypokojowe mieszkanie na Podzamczu o powierzchni 65,5m2

3Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
11Picture(s)
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 65,5m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki oraz wc. W mieszkaniu nowe okna pcv, wymienione instalacje. Na ścianach gładź oraz tapeta na podłogach deska, panele oraz płytki ceramiczne. łazienka i wc w mieszkaniu po kapitalnym remoncie, reszta mieszkania do odświeżenia.
249,000 zł

Czteropokojowe mieszkanie na Podzamczu o powierzchni 72,6m2

4Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
15Picture(s)
73
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 72,60m2. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje, elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna.
263,000 zł

4-pokojowy apartament w Świebodzicach z garażem

4Room(s)
1Bathroom(s)
PrywatnyParking(s)
8Picture(s)
95
Do sprzedania mieszkanie w Świebodzicach o powierzchni 95m2 na Osiedlu Piastowskim. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv oraz instalacje. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze, trzypiętrowego bloku z 2010r.
430,000 zł
60 WynikówNa stronę