Ogłoszenia

Opcje sortowania
  • Data dodania
  • Cena
  • Powierzchnia
Siatka
Lista

Lokal użytkowy w Centrum Wałbrzycha

Wałbrzych, Śródmieście

1Room(s)
1Bathroom(s)
3Picture(s)
147
Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni użytkowej 142,76m2 w odnowionej kamienicy w centrum Wałbrzycha. Znajdujący się na parterze lokal składa się z sali sprzedaży, komunikacji, magazynu, dwóch pomieszczeń biurowych oraz pomieszczenia socjalnego.  Lokal położony przy głównym ciągu komunikacyjnym w pobliżu rynku.
4,500 zł za miesiąc

Mieszkanie w Centrum Miasta na pierwszym piętrze

3Room(s)
1Bathroom(s)
6Picture(s)
67
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 67,3m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu nowe okna pcv, wymieniona instalacja gazowa. W mieszkaniu została wyremontowana łazienka, reszta mieszkania do własnej aranżacji.
145,000 zł

Dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią

2Room(s)
1Bathroom(s)
8Picture(s)
42
Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 42m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc z oknem. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv z roletami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi. Wymienione instalacje oraz drzwi wejściowe.
1,200 zł za miesiąc

Trzypokojowe mieszkanie z pięknym widokiem

3Room(s)
1Bathroom(s)
8Picture(s)
54
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 53,90m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki oraz wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje oraz drzwi wejściowe. Mieszkanie posiada duży balkon.
225,000 zł

Trzypokojowe mieszkanie na Podzamczu do wprowadzenia

3Room(s)
1Bathroom(s)
8Picture(s)
54
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 53,90m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje. W cenie mieszkania kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem oraz dwie szafy w zabudowie.
229,000 zł

Mieszkanie na Piaskowej Górze 36,5m2

2Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
7Picture(s)
36
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 36,5m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje. Mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze, czteropiętrowego bloku po termomodernizacji. Cicha i spokojna okolica.
135,000 zł

Mieszkanie do wynajęcia w Centrum Miasta

2Room(s)
1Bathroom(s)
7Picture(s)
49
Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 49m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje. Mieszkanie w pełni umeblowane. Kuchnia w zabudowie, lodówka, płyta elektryczna.
1,150 zł za miesiąc

Mieszkanie po kapitalnym remoncie na Podzamczu

2Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
12Picture(s)
49
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 48,40m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv. wymienione instalacja, stolarka wewnętrzna po wymianie. W cenie mieszkania kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem za wyjątkiem lodówki.
209,000 zł

Duża kawalerka na Osiedlu Górniczym

Wałbrzych, Rusinowa

1Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
8Picture(s)
33
TYLKO W NASZYM BIURZE. Na sprzedaż duża kawalerka na Osiedlu Górniczym. Położony na drugim piętrze lokal składa się z pokoju, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Na ścianach gładzie, na podłogach panele i kafle. Wymienione wszystkie instalacje, okna pcv, ogrzewanie - piec gazowy dwufunkcyjny. W cenie mieszkania kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem.
110,000 zł
63 WynikówNa stronę