Ogłoszenia

Opcje sortowania
  • Data dodania
  • Cena
  • Powierzchnia
Siatka
Lista

2 pokoje w Mieroszowie

Mieroszów

2Room(s)
1Bathroom(s)
8Picture(s)
49
Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w Mieroszowie. Położony na parterze lokal składa się z salonu, kuchni i przedpokoju na jednym poziomie oraz sypialni, łazienki i wc , do których to prowadzą 3 stopnie niżej. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Na ścianach gładzie, na podłogach panele, okna pcv, ogrzewanie centralne elektryczne.
99,900 zł

1 piętro Piaskowa Góra

Wałbrzych, Piaskowa Góra

2Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
11Picture(s)
41.50
TYLKO W NASZYM BIURZE. Na sprzedaż mieszkanie na Piaskowej Górze w budynku czteropiętrowym. Położony na pierwszym piętrze lokal składa się z dwóch pokoi, widnej oddzielnej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. W mieszkaniu na ścianach gładzie i tapety, na podłogach panele i wykładzina. Okna pcv, instalacje częściowo wymienione. W sypialni duża szafa w zabudowie.
149,000 zł

2-pokoje, Podzamcze, dobra lokalizacja

2Room(s)
1Bathroom(s)
8Picture(s)
48
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 48,10m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu nowe okna pcv, wymieniona instalacja elektryczna, reszta mieszkania do własnej aranżacji. Na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne.
159,000 zł

Mieszkanie z ogródkiem Biały Kamień

2Room(s)
1Bathroom(s)
8Picture(s)
50
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 50m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje. Do mieszkania przynależy przydomowy ogródek znajdujący się niedaleko budynku.
146,900 zł

2 pokoje na Podzamczu

Wałbrzych, Podzamcze

2Room(s)
Na UlicyParking(s)
12Picture(s)
41.50
TYLKO W NASZYM BIURZE. Na sprzedaż mieszkanie mieszkanie w dzielnicy Podzamcze. Położony na piątym piętrze lokal składa się z dwóch, oddzielnej i widnej kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele i kafle, okna pcv, wymienione instalacje. W przedpokoju szafa w zabudowie. Kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem w cenie mieszkania.
168,000 zł

Działka budowlana w miejscowości Objezierze, gm. Krzęcin, woj. Zachodn

2Picture(s)
4,000
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 40 arów w miejscowości Objezierze, gm. Krzęcin, woj. Zachodniopomorskie. Działka dla której została wydana decyzja o warunkach zabudowy na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną - budowa dwóch wolnostojących budynków mieszkalnych jednorodzinnych z garażami wbudowanymi wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu.
160,000 zł

Mieszkanie na wynajem Śródmieściu

2Room(s)
1Bathroom(s)
5Picture(s)
49
Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 49m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje. Mieszkanie w pełni umeblowane. Kuchnia w zabudowie, lodówka, płyta elektryczna.
1,150 zł za miesiąc

Podzamcze 48,5m2, 2-pokoje, widna kuchnia

2Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
8Picture(s)
48
Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 48,5m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz dużego przedpokoju. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach deska barlinecka oraz płytki ceramiczne. Nowe drewniane okna, wymienione instalacje.
199,500 zł

Mieszkanie z dużym potencjałem

Wałbrzych, Stary Zdrój

3Room(s)
1Bathroom(s)
9Picture(s)
61
TYLKO W NASZYM BIURZE. Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Stary Zdrój. Położony na drugim piętrze lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju i mensardy. Mieszkanie przeznaczone do własnej aranżacji, na podłogach panele i wykładziny, wymienione okna w kuchni. Dach i klatka chodowa po remoncie. Do mieszkania przynależą dwie piwnice o powierzchni 6 m2 i 4m2.
110,000 zł
53 WynikówNa stronę