Ogłoszenia

Opcje sortowania
  • Data dodania
  • Cena
  • Powierzchnia
Siatka
Lista

Lokal w centrum Piaskowej Góry

Wałbrzych, Piaskowa Góra

2Room(s)
1Bathroom(s)
PrywatnyParking(s)
6Picture(s)
16
Do wynajęcia lokal w centrum Piaskowej Góry. Położony na pierwszym piętrze lokal składa się z dwóch pomieszczeń, co umożliwia obsługę dwóch osób jednocześnie lub zagospodarowanie małego zaplecza, magazynu. Na ścianach gładzie, na podłodze wykładzina pcv, duże okno od strony ulicy, podłączenia do sieci internetowej. Bardzo dobra lokalizacja.
480 zł za miesiąc

Lokal w centrum Piaskowej Góry

Wałbrzych, Piaskowa Góra

2Room(s)
1Bathroom(s)
PrywatnyParking(s)
3Picture(s)
11
Do wynajęcia lokal w centrum Piaskowej Góry. Położony na pierwszym piętrze lokal został przedzielony ścianką, co umożliwia obsługę dwóch osób jednocześnie lub zagospodarowanie małego zaplecza. Na ścianach gładzie, na podłogach panele, duże okno, podłączenia do sieci internetowej. Możliwość przemalowania lokalu na biało przed przekazaniem nowemu najemcy.
330 zł za miesiąc

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie na Podzamczu

2Room(s)
1Bathroom(s)
12Picture(s)
54
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 54m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki oraz wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje. Mieszkanie posiada balkon. Stolarka wewnętrzna wymieniona, podwójne drzwi wejściowe.
179,000 zł

Mieszkanie do wynajęcia na Piaskowej Górze

2Room(s)
1Bathroom(s)
4Picture(s)
29
Mieszkanie wolne od 1 czerwca 2020r Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 29m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki ceramiczne. Nowe okna pcv, wymienione instalacje.
1,150 zł za miesiąc

Trzypokojowe mieszkanie na Piaskowej Górze

3Room(s)
1Bathroom(s)
9Picture(s)
45
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 44,5m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach tapaty, na podłogach wykładzina oraz płytki pcv. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze, czteropiętrowego bloku po termomodernizacji, usytuowanego w spokojnej lokalizacji.
129,900 zł

Lokal użytkowy po kapitalnym remoncie

2Room(s)
1Bathroom(s)
12Picture(s)
38
Do wynajęcia lokal użytkowy handlowo-usługowo-biurowy w Wałbrzychu w dzielnicy Podgórze o powierzchni 38m2. Lokal składa się z dwóch niezależnych pomieszczeń, większe pomieszczenie z zapleczem, mniejsze z łazienką z wc. Lokal posiada dwa niezależne wejścia z roletami antywłamaniowymi oraz dużą witrynę wystawową. W lokalu na ścianach gładzie, na podłogach panele.
1,000 zł za miesiąc

Wyremontowany lokal użytkow

2Room(s)
1Bathroom(s)
10Picture(s)
38
Do sprzedania lokal użytkowy handlowo-usługowo-biurowy w Wałbrzychu w dzielnicy Podgórze o powierzchni 38m2. Lokal składa się z dwóch niezależnych pomieszczeń, większe pomieszczenie z zapleczem, mniejsze z łazienką z wc. Lokal posiada dwa niezależne wejścia z roletami antywłamaniowymi oraz dużą witrynę wystawową. W lokalu na ścianach gładzie, na podłogach panele.
89,000 zł

Mieszkanie na Nowym Mieście do wprowadzenia

Wałbrzych, Nowe Miasto

2Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
12Picture(s)
43
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Na sprzedaż mieszkanie położone w bocznych uliczkach Nowego Miasta. Położony na wysokim parterze lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi ( w jednym z nich duża szafa w zabudowie, druga szafa w przedpokoju), kuchni, łazienki z wc i oknem i przedpokoju.
149,000 zł

2 pokoje w zielonej okolicy do wynajęcia

Wałbrzych, Biały Kamień

2Room(s)
1Bathroom(s)
Na UlicyParking(s)
8Picture(s)
52
Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w zielonej części Białego Kamienia o powierzchni 52m2 dostępne od 31 maja 2020r. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, dużej widnej kuchni , przedpokoju, łazienki i wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie i tapety, na podłogach panele, wykładzina oraz płytki ceramiczne. Okna pcv.
900 zł za miesiąc
53 WynikówNa stronę